آگهی رایگان

درج آگهی های غیره ویژه در سایت رایگان می باشد
آگهی های بدون ستاره فقط یک ماهه قابل ثبت می باشند. و فقط آگهی های ستاره دار را می توانید بیش از یک ماه ثبت کنید. ولی تمدید آگهی های بدون ستاره منقضی شده امکانپذیر می باشد.
تمام آگهی رایگان و ویژه در صفحه  آگهی و نیازمندیها و  صفحه گروه و زیرگروه مربوطه نمایش داده می شوند.
تمامی آگهی رایگان و ویژه در سایت شهر24 دارای صندوق شخصی جهت دریافت مستقیم پرسشها، نظرات و سفارشات مشتریان می باشند.
اولویت نمایش آگهی های ستاره دار در هر بخش از سایت بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشند. هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، اولیت نمایش نیز بیشتر خواهد بود. آگهی شما هرجه بالاتر باشد وضعیت آن در موتورهای جستجو بهتر می شود.
با توجه به رقابتی بودن سیستم ستاره در آگهی‌های ویژه، نمایش بیش از یک ماه با ستاره ثابت، کارآمد نیست.
با گذشت یک ماه، ممکن است آگهی شما نیاز به ستاره کمتر و یا بیشتری داشته باشد .  در طول نمایش آگهی ویژه، امکان افزایش ستاره در هر زمان، بر حسب نیاز شما فراهم می‌باشد. هنگام افزایش ستاره، سیستم بصورت اتوماتیک مبلغ استفاده نشده را از تعرفه‌ی ستاره جدید کسر کرده و هزینه آگهی را برای ۳۰ روز بعد، محاسبه می‌کند.
محدودیتی برای انتخاب ستاره وجود ندارد.  ستاره را به صورت کاربردی و نسبت به زیر گروه و کلمات کلیدی و ستاره همکاران دیگر، انتخاب کنید. اصراری به نمایش در صفحه اول یا گروه اصلی نداشته باشید. ممکن است این صفحات در رقابت آگهی‌های دیگری، متفاوت با نوع کار شما پر شده باشند.
در این حالت رقابت با کسب و کارهایی خارج از حوزه کاری شما، منطقی نیست. در عین حال قرار گرفتن در ۳۰ آگهی بالای زیرگروه و جستجوی مرتبط، می‌تواند در نمایش بهینه آگهی شما و جستجوی آن تاثیر خوبی داشته باشد.
اگر در انتخاب ستاره برای آگهی خود مردد هستید، از ۱ ستاره شروع کنید و به تدریج افزایش دهید. همچنین می‌توانید از مشاوره تلفنی، برای انتخاب بهینه تعداد ستاره استفاده کنید.
تبلیغات درون آگهی فقط در آگهی های رایگان نمایش داده می شود .

قیمت هر ستاره: 70,000  ریال است

گالری عکس: 50,000 ریال در ماه
نسل جدید آگهی های الکترونیکی، قابلیت نمایش عکس های متنوع را در آگهی بصورت اسلاید فراهم می کند. با خرید این نوع آگهی شما می توانید برای آگهی خود یک گالری عکس ایجاد کرده و عکس مربوط به آگهی را ارسال نمائید. گالری عکس بصورت اسلاید در صفحه آگهی و همینطور در یک صفحه مجازی با بصورت متحرک به بازدیدکنندگان نمایش داده می شوند.

درج در ایمیلها و پیغامها: 350,000 ریال در ماه
روزانه بیش از 5هزار ایمیل و پیغام در سایت شهر24 بین اعضاء تبادل می گردد. آگهی های که این سرویس را خریداری کرده اند در این ایمیلها و پیغامها درج گشته و به صندوق ایمیل و پیغام اعضاء شهر24 ارسال می گردند. با توجه به اینکه این ایمیلها و پیغامها تبلیغاتی نبوده، احتمال بازدید آگهی شما خیلی بیشتر از ایمیلهای تبلیغاتی و Spam ها می باشد

لینکدار: 120,000 ریال در ماه
با انتخاب گزینه لینکدار، لینک سایت و یا وبلاگ خود را در آگهی فعال نمائید تا بازدیدکنندگان بتوانند با کلیک برروی آن وارد سایت شما می شوند . بدینوسیله بازدید سایت و یا وبلاگتان افزایش می یابد.
همچنین شما می توانید عنوان لینک  را به دلخواه خود  در قسمت عنوان لینک وارد نمائید.
توجه: بدلیل جایگاه خوب سایت شهر24 در موتورهای جستجو، فعال کردن لینک می تواند نقش موثری در بالابردن رتبه سایتتان  در موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ و غیره داشته باشد.

 


 
تخفیف
ثبت آگهی 3 ماهه:  %10
چنانچه مدت زمان آگهی 3 ماهه باشد از این تخفیف می توانید استفاده نمائید. تخفیف فوق بصورت اتوماتیک در صورتحساب اعمال می گردد

ثبت آگهی 6 ماهه:  %15
چنانچه مدت زمان آگهی 6 ماهه باشد از این تخفیف می توانید استفاده نمائید. تخفیف فوق بصورت اتوماتیک در صورتحساب اعمال می گردد

ثبت آگهی یکساله:  %20
چنانچه مدت زمان آگهی یک ساله باشد از این تخفیف می توانید استفاده نمائید. تخفیف فوق بصورت اتوماتیک در صورتحساب اعمال می گردد
ثبت آگهی رایگان یک ماهه:  %100