ویژه

آگهی رایگان

مزایای ثبت آگهی رایگان در اینترنت

آیا می دانید چه چیزی باعث رونق گرفتن کسب و کار شما می شود؟ تبلیغات! تبلیغات، یکی از موثرترین و بهترین روشهای افزایش مشتریان و افزایش فروش است.
چه کسب و کار اینترنتی داشته باشید و چه کارتان غیراینترنتی باشد، با تبلیغات است که شما می توانید محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید، برای خودتان مشتری پیدا کنید و میزان فروش خود را چند برابر کنید.
 

مزایای ثبت آگهی رایگان

 

پس اگر از وضعیت کسب و کارتان یا میزان فروشتان راضی نیستید، با تبلیغات می توانید اوضاع کارتان را متحول کنید و سود بیشتری داشته باشید. برای این موضوع، کافی است یکبار تبلیغ بدهید تا تاثیر خوبش را در کسب و کارتان مشاهده کنید.

روشهای مختلفی برای تبلیغ کردن وجود دارد: چاپ بروشور و تراکت، تبلیغات بیلبوردی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات اینستاگرامی و تبلیغات اینترنتی. از میان تمام این روشها، تبلیغات اینترنتی، نتیجه بهتری دارد. از آنجایی که تعداد زیادی از افراد در اینترنت حضور دارند، با تبلیغ کردن در اینترنت، شما کسب و کارتان را به تمام افرادی که در اینترنت حضور دارند و جستجو می کنند معرفی می کنید و آنها را به سمت خود بکشانید.

برای معرفی برندتان در اینترنت، هم می توانید تبلیغات رایگان انجام دهید و هم تبلیغات پولی را انتخاب کنید. اگر به سراغ تبلیغات رایگان بروید، بدون اینکه هزینه ای برای تبلیغ کار خودتان بکنید، می توانید خود را به عده زیادی از مشتریان معرفی کنید و آنها را به سمت خود جذب کنید.

تبلیغات اینترنتی رایگان برای افرادی که تازه کسب و کارشان را شروع کرده اند و بودجه زیادی برای تبلیغات ندارند، گزینه ای عالی و بدون ریسک است. مثلا می توانید آگهی تبلیغات مربوط به کارتان را در یک سایت مخصوص تبلیغات کسب و کارها و نیازمندیها ثبت کنید تا در گوگل و در اینترنت دیده شوید.

 

سایت آگهی رایگان

ثبت نام در سایت آگهی به شما این امکان را می دهد که بتوانید کسب و کار و برند شخصی خود را به خوبی به دیگران معرفی کنید و افراد بیشتری را برای خرید محصولات و خدمات خود تشویق کنید. حالا اگر ثبت نام در چنین سایتهایی رایگان باشد، به نفع جیب شما به عنوان صاحب کسب و کار خواهد بود!

ثبت نام در سایتهای تبلیغات رایگان از بهترین و کم هزینه ترین روشهای تبلیغاتی برای شماست که به شما فرصت دیده شدن در دنیای مشاغل را می دهد. هرچقدر شما بیشتر خود را به دیگران معرفی کنید، بیشتر در ذهن افراد می مانید و به رشد کسب و کارتان کمک خواهید کرد. پس همین حالا برای ثبت نام در سایت آگهی شهر 24 اقدام کنید و خود را به جمع حرفه ای ها بیاورید.

در شهر 24 شما می توانید پیج اینستاگرام کاری و کانال تلگرام خود را نیز به افراد معرفی کنید تا فروش آنلاین داشته باشید و درآمد بیشتر و سود بیشتر را تجربه کنید. با کمک سایت آگهی رایگان شهر 24، بدون صرف هزینه های میلیونی برای تبلیغات، می توانید برندسازی، جذب مشتری و افزایش فروش را تجربه کنید و از پیشرفت کسب و کارتان لذت ببرید.

ثبت آگهی رایگان در شهر24

 

یک فرصت عالی برای ثبت آگهی رایگان

برای درج آگهی رایگان، شما می توانید به وب سایت شهر24 مراجعه کنید و آگهی مربوط به کسب و کارتان (آگهی استخدام - آگهی ملک - آگهی خودرو) را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید. اگر خدمات خاصی می دهید، اگر مغازه یا فروشگاه دارید یا اگر قصد فروش محصولات خود را دارید، تبلیغات در سایت Shahr24 (شهر24) یک فرصت عالی برای شماست تا پول بیشتری دربیاورید.

بعد از ثبت آگهی در این وب سایت، مانند ثبت آگهی در شیپور و دیوار، تبلیغات مربوط به کسب و کار شما، به کاربران در اینترنت نشان داده خواهد شد و شما می توانید تبلیغات کارتان را انجام دهید. با ثبت آگهی رایگان در سایت شهر 24، خواهید دید که چقدر از گوگل و از اینترنت می توانید مشتری پیدا کنید.
 

فرصت عالی برای ثبت آگهی رایگان

 

مزایای ثبت آگهی و تبلیغات در سایت شهر 24 چیست؟

 1. تبلیغات در وب سایت شهر24 کاملا رایگان ثبت می شود و شما بدون داشتن بودجه تبلیغات، می توانید کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید.
 2. اگر تجربه زیادی برای تبلیغ در اینترنت ندارید، کارشناسان سایت شهر24 به شما کمک می کنند تا تبلیغات مناسب و جذابی برای خود آماده کنید و از رقبای خود جلو بزنید. 
 3. با ثبت آگهی رایگان در سایت شهر 24، اگر کسب و کار اینترنتی داشته باشید، نرخ فروش اینترنتی شما بیشتر می شود. اگر هم کسب و کارتان غیراینترنتی باشد و فروشگاه فیزیکی داشته باشید، تعداد مشتریان مغازه شما چندین برابر می شود. 
 4. تا زمانی که تبلیغات کسب و کار خود را در گوگل و اینترنت انجام ندهید، مشتریان از حضور شما و محصولاتتان باخبر نخواهند شد. بخش تبلیغات سایت شهر 24، به شما فرصت دیده شدن دراینترنت و معرفی کسب و کارتان را خواهد داد.
 5. وقتی آگهی رایگان و تبلیغات خود را در سایت Shahre24 ثبت می کنید، تبلیغات کار شما در گوگل نیز منتشر می شود و در نتیجه، زمانی که افراد به دنبال خدمات و محصولات خاصی بگردند، نام کسب و کار شما را می بینند. 
 6. اگر می خواهید متن تبلیغات شما به صورت کاملا اصولی و حرفه ای نوشته شود، متخصصان تبلیغات در سایت شهر 24 به شما کمک می کنند تا برای کسب و کارتان، یک آگهی تبلیغاتی خوب آماده کنید و به سرعت آن را منتشر کنید. 
 7. با ثبت تبلیغات رایگان در سایت شهر 24، برند شما شناخته تر می شود و شما می توانید بدون هزینه کردن، برای خودتان مشتری پیدا کنید.
 8. ثبت آگهی در سایت شهر24 هیچ ریسکی ندارد و بدون خطر از دست رفتن سرمایه، شما می توانید خدمات خود را به دیگران معرفی کنید. 
 9. در زمان رکود بازار، شما می توانید یک آگهی اینترنتی در سایت شهر 24 ثبت کنید تا افراد جدیدی را به سمت خود بکشانید و به کسب و کارتان رونق بدهید. 
 10. با درج آگهی رایگان در وب سایت شهر 24، آگهی تبلیغاتی شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به افراد نشان داده خواهد شد. صاحبان کسب و کارها در تمام شهرهای ایران می توانند تبلیغات خود را در این سایت ثبت کنند.

سایت آگهی رایگان شهر24

 

 

همین حالا برای ثبت آگهی در سایت شهر24 اقدام کنید

حالا که با مزایای تبلیغ کردن در اینترنت آشنا شدید و متوجه شدید که تبلیغات چقدر می تواند به رشد و رونق گرفتن کسب و کار شما کمک کند، همین حالا برای ثبت آگهی رایگان در سایت شهر 24 اقدام کنید و تبلیغ خود را در کنار تبلیغات دیگر افراد و برندها ثبت کنید.

اگر دوست دارید که تعداد مشتریانتان را بیشتر کنید، میزان فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهید و کسب و کارتان را به افراد بیشتری معرفی کنید، همین حالا برای ثبت آگهی در وب سایت Shahr24 اقدام کنید و به کسب و کارتان رونق بدهید. با نمایش آگهی مربوط به کسب و کار شما در قسمت نیازمندیها و تبلیغات سایت شهر 24، مطمئن باشید که می توانید خود را به تعداد خیلی زیادی از افراد معرفی کنید.

فرقی ندارد کسب و کارتان در زمینه ماساژ، آرایش و خدمات زیبایی باشد یا فروشگاه لباس داشته باشید، در بخش آگهی های اینترنتی سایت شهر 24، همه نوع آگهی تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف از تبلیغ فروشگاه لوازم منزل تا تعمیر لوازم برقی، مشاور املاک، داروخانه، حسابداری و... وجود دارد. شما هم می توانید یکی از تبلیغ کننده های سایت Shahr24 باشید و خود را در دنیای شلوغ اینترنت به دیگران نشان دهید. پس همین حالا برای ثبت آگهی در سایت shahr24 اقدام کنید.

ثبت آگهی رایگان

ویدئو آموزش ثبت آگهی رایگان

 

 

معرفی و راهنمای درج آگهی

 درج آگهی های غیره ویژه در سایت رایگان می باشد

 •  آگهی های بدون ستاره فقط یک ماهه قابل ثبت می باشند. و فقط آگهی های ستاره دار را می توانید بیش از یک ماه ثبت کنید. ولی تمدید آگهی های بدون ستاره منقضی شده امکانپذیر می باشد.
 • تمام آگهی های رایگان و ویژه در صفحه آگهی و نیازمندیها و صفحه گروه و زیرگروه مربوطه نمایش داده می شوند.
 • تمامی آگهی های رایگان و ویژه در سایت شهر24 دارای صندوق شخصی جهت دریافت مستقیم پرسشها، نظرات و سفارشات مشتریان می باشند.
 • اولیت نمایش آگهی های ستاره دار در هر بخش از سایت بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشند. هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، اولیت نمایش نیز بیشتر خواهد بود. آگهی شما هرجه بالاتر باشد وضعیت آن در موتورهای جستجو بهتر می شود.
 • درصد شانس نمایش آگهی های ستاره دار بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشد و هرچه تعداد ستاره بیشتر باشد، درصد شانس نمایش آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی از عوامل مهم در بهیه شدن وضعیت آگهی شما در موتورهای جستجو این است که آگهی شما خیلی بیشتر و طولاتی تر در سایت نمایش داده شود.

گالری عکس:

نسل جدید آگهی های الکترونیکی، قابلیت نمایش عکس های متنوع را در آگهی بصورت اسلاید فراهم می کند. گالری عکس بصورت اسلاید در صفحه آگهی و همینطور در یک صفحه مجازی با بصورت متحرک به بازدیدکنندگان نمایش داده می شوند.

ویدئو:

در تمامی آگهی ها شما قادر خواهید بود لینک ویدئو خود در سایت آپارات را قرار دهید تا در صفحه آگهی شما نمایش داده شود.

لینکدار:

با انتخاب گزینه لینکدار، لینک سایت و یا وبلاگ خود را در آگهی فعال نمائید تا بازدیدکنندگان بتوانند با کلیک برروی آن وارد سایت شما می شوند . بدینوسیله بازدید سایت و یا وبلاگتان افزایش می یابد. همچنین شما می توانید عنوان لینک را به دلخواه خود در قسمت عنوان لینک وارد نمائید. توجه: بدلیل جایگاه خوب سایت شهر24 در موتورهای جستجو، فعال کردن لینک می تواند نقش موثری در بالابردن رتبه سایتتان در موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ و غیره داشته باشد.

برای ثبت آگهی رایگان برروی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت آگهی رایگان

آگهی ستاره دار

چرا باید آگهی خود را ستاره دار کنیم؟


برای فروش و کسب درآمد بیشتر نیاز بازدید بیشتر آگهی خود دارید؟ اگهی خود را به این دلایل ستاره دار کنید.

 1. نمایش در صفحه اول سایت (هرچه تعداد ستاره بیشتر باشد بالاتر و جلوتر از بقیه رقیبانتان نمایش داده می شود
 2. اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان به آگهی شما (چرا که صاحب آگهی با اطمینان به فروش کالا و خدمات خود حاضر به پرداخت هزینه آگهی گردیده)
 3. در تمامی صفحات اولیت نمایش با آگهی های ستاره دارد است و هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد بالاتر و جلوتر از بقیه آگهی ها نمایش داده می شود
 4. ایندکس شدن سریعتر در موتورهای جستجو بویژه گوگل و در نتیجه نمایش بیشتر در نتایج جستجو در گوگل و غیره

توجه داشته باشید که به دلیل تکرار مکرر آگهی های ویژه در بیش از 90 درصد صفحات سایت، کاربران آگهی های ویژه را بیشتر مورد بررسی قرار خواهند داد و همینطور با کمی دقت در انتخاب گروه ، زیر گروه ، عنوان و عکس هنگام درج آگهی ، بازدید بیشتری نیز خواهد داشت.

نتیجه گیری

تبلیغات رایگان در اینترنت، یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش دید و شناخت برند شما است. با استفاده از تبلیغات رایگان، شما می‌توانید به میلیون‌ها کاربر اینترنتی دسترسی پیدا کنید، بدون هیچ هزینه‌ای!

فواید تبلیغات رایگان در اینترنت:

 • هزینه کم: تبلیغات رایگان، همانطور که از نامش پیداست، هیچ هزینه‌ای ندارد! این یعنی شما می‌توانید برند خود را بدون هیچ هزینه‌ای تبلیغ کنید.
 • دسترسی گسترده: با تبلیغات رایگان در اینترنت، شما می‌توانید به میلیون‌ها کاربر اینترنتی دسترسی پیدا کنید. این یعنی بیشترین دید و شناخت برای برند شما.
 • انعطاف‌پذیری: شما می‌توانید تبلیغات خود را به هر شکلی که دوست دارید طراحی کنید. این امکان را به شما می‌دهد که برند خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهید.
 • انعطاف‌پذیری: شما می‌توانید تبلیغات خود را به هر شکلی که دوست دارید طراحی کنید. این امکان را به شما می‌دهد که برند خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهید.

پس چرا منتظر هستید؟ بوسیله ثبت آگهی رایگان شروع به تبلیغات رایگان در سایت شهر24 کنید و ببینید که چگونه برند شما رشد می‌کند!


آگهی های رایگان، آگهی رایگان خودرو، آگهی رایگان خرید خودرو، آگهی رایگان فروش خودرو، آگهی رایگان دست دوم، آگهی رایگان اجاره آپارتمان، آگهی رایگان فروش آپارتمان، آگهی رایگان خرید آپارتمان


آگهی رایگان ، آگهی رایگان همشهری ، سایت آگهی رایگان ، سایت آگهی ، ثبت آگهی رایگان ، ثبت آگهی ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات در اینترنت


جستجوی عبارات مرتبط
ارسال یپغام به آگهی دهنده
Guest://7094a785-7f13-46ec-a722-c751a84fdd5d
جواب شما از طریق این ایمیل ارسال می شود. پس آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمائید درمورد آگهی آگهی رایگان

رفتن به بالا