مجموعه ها
 
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

تصفیه فاضلاب صنایع تولید فرآورده های گوشتی

4 هفته پیش

  شرکت آبسان سازه آپادانا آماده همکاری با شرکتها و صنایع مختلف به منظور خدمات تصفیه آب و فاضلاب شهری و صنعتی می باشد. تصفیه فاضلاب صنعت لبنی، تصفیه فاضلاب صنعت دارویی و غذایی، تصفیه فاضلاب دامداری و کشتارگاه، تصفیه فاضلاب نساجی، تصفیه فاضلاب پتروشیمی، تصفیه فاضلاب صنایع شوینده و پاک کننده، تصفیه فاضلاب کارخانجات قند، تصفیه فاضلاب صنایع سوسیس و کالباس و فرآورده های گوشتی.

  امروزه اغلب تولیدات این گروه از صنایع شامل تولید انواع سوسیس و کالباس، همبرگر،پیتزای آماده، قطعه بندی و بسته بندی گوشت و مرغ و... می باشد.
  محل مصرف آب و تولید فاضلاب در کارخانجات فراورده های گوشتی
  عمده ترین محل مصرف آب در کارخانجات تولید فراورده های گوشتی جهت تولید یخ، دوش های آب سرد و شستشوی تجهیزات و سالن ها است. تقریبا تمام آب مصرفی در قسمت شستشو به فاضلاب تبدیل می گردد که حاوی چربی، تکه های گوشت و استخوان، ادویه و مواد افزودنی می باشد.
  کمیت فاضلاب تولیدی در کارخانجات فراورده های گوشتی
  با توجه به ماهیت این صنعت، دو دسته فاضلاب در کارخانه تولید می شود.
  فاضلاب انسانی (بهداشتی)، که مربوط به مصارف بهداشتی پرسنل و همچنین آشپزخانه و غذاخوری (در صورت وجود) می باشد. میزان این فاضلاب با توجه به تعداد پرسنل، شیفت های کاری و امکاناتی نظیر حمام، متغیر است.
  فاضلاب صنعتی، که مربوط به فرایند تولید می باشد. همانطور که قبلا ذکر شد، عمده ترین محل مصرف آب و تولید فاضلاب مربوط به شستشوی تجهیزات و سالن ها است. با یک حساب سرانگشتی می توان گفت که معمولا میزان فاضلاب تولیدی در این قسمت حدود 80 تا 90 درصد آب مصرفی است.
  کیفیت فاضلاب تولیدی در کارخانجات فراورده های گوشتی
  فاضلاب تولیدی در این صنعت معمولا دارای بار آلی، چربی و جامدات معلق زیادی است. همچنین به دلیل استفاده از نیترات و فسفات به عنوان نگهدارنده، فاضلاب تولیدی حاوی مقادیری از این مواد به صورت محلول در فاضلاب می باشد.
  همچنین این شرکت با در اختیار داشتن امکانات ساخت و نصب سازه و تجهیزات تصفیه خانه آماده ارائه خدمات شامل ساخت آشغالگیر، انواع چربی گیر، DAF ، میکسر دور کند، لخته ساز، دریچه آمیل، پل لجن روب و جربی روب، مخازن تحت فشار کربن فیلتر و سند فیلتر، مخزن کربن فیلتر متناسب با صنعت پتروشیمی و نفت با قابلیت فعالسازی، فیلتر شنی ثقلی، ازن ژنراتور RO ، UF و کلیه تجهیزات ابزار دقیق می باشد.

  آدرس:اصفهان، سپاهان شهر، بلوار غدیر، مجتمع اداری عقیق 4، طبقه سوم واحد 15
  www.absanco.com
  absansaze@gmail.com
  موبایل:09132291945

  • آبسان سازه
  • همه آگهی های آبسان سازه
  • قیمت: تماس بگیرید
  • 09133375200
  • اصفهان، سپاهان شهر، بلوار غدیر، مجتمع اداری عقیق 4، طبقه سوم واحد
  • 22 بار
  کانال تلگرام نیازمندیها
  مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
  ارسال یپغام به آگهی دهنده
  نام: *
  ایمیل:   *
  تلفن:
  موضوع: درمورد آگهی تصفیه فاضلاب صنایع تولید فرآورده های گوشتی
   *
  کد امنیتی:  *
  پیغامهای بازدیدکنندگان
   
  جدیدترین آگهی آب و فاضلاب
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  جستجوی مرتبط بر اساس منطقه جغرافیایی
  L