مجموعه ها
 
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

شرکت مور الکترونیک (Murrelektronik)

2 هفته پیش

  شرکت مور الکترونیک (Murrelektronik) با داشتن رنج وسیعی از محصولات ، شامل لوازم الکترونیکی، سیستم های I/O ، تکنولوژی ارتباطاتی ، انواع رابط ها در زمینه اتوماسیون صنعتی فعالیت دارد. این شرکت در سال 1975 در شهر Oppenweiler آلمان تاسیس شده و در حال حاضر در بازارهای بین المللی پیشتاز می باشد. مورالکترونیک Murrelektronik دارای چهارکارخانه تولیدی در شهر های Oppenweiler (دفتر مرکزی)، استولبرگ ( منطقه سنگ معدنی )، Stod (جمهوری چک) و شانگهای (چین) می باشد. شرکت مور الکترونیک (Murrelektronik) با داشتن بیش از 2000 پرسنل در پنج قاره دنیا، با در نظر گرفتن کیفیت ، عملکرد و قیمت محصولات و کیفیت خدمات و با توجه به نیازهای بازار به طور مداوم در حال بروز رسانی خدمات می باشد. هدف شرکت این است که با ارائه فرآیندهای بهینه سازی شده، بهترین محصولات و عالیترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

  •منبع تغذیه سه فاز Murr
  •منبع تغذیه سه فاز Murr، مدل +EVOLUTION، دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی می باشد و استفاده از آن باعث افزایش زمان کارکرد ماشین آلات می شود. در این رگولاتور ولتاژ، اگر در یک فاز به صورت موقت، قطعی رخ دهد، تجهیز با دوفاز دیگر خود به عملکرد خود ادامه می دهد. ولتاژ خروجی این تجهیز48 الی 56ولت مستقیم (قابل تنظیم) می باشد و جریان خروجی 20 آمپر است.
  •منبع تغذیه ریلی
  •منبع تغذیه ریلی، مدل EVOLUTION، دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی می باشد و استفاده از آن باعث افزایش زمان کارکرد ماشین آلات می شود. در این منبع تغذیه ، اگر در یک فاز به صورت موقت، قطعی رخ دهد، تجهیز با دوفاز دیگر خود به عملکرد خود ادامه می دهد. ولتاژ خروجی این تجهیز12الی 13.5ولت مستقیم (قابل تنظیم) می باشد و جریان خروجی 20 آمپر است.
  •منبع تغذیه تابلویی
  •منبع تغذیه تابلویی، مدل+EVOLUTION، دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی می باشد و استفاده از آن باعث افزایش زمان کارکرد ماشین آلات می شود. در این منبع تغذیه ، اگر در یک فاز به صورت موقت، قطعی رخ دهد، تجهیز با دوفاز دیگر خود به عملکرد خود ادامه می دهد. ولتاژ خروجی این تجهیز22 الی 28 ولت مستقیم (قابل تنظیم) می باشد و جریان خروجی 5 آمپر است.
  •ماژول مقسم پلاستیکی
  •ماژول مقسم پلاستیکی ، برای تقسیم سیگنال ها بین پلاگ هایی (plug) که به آن وصل می شوند، به کار می رود.
  •منبع تغذیه ریلی Murr
  •منبع تغذیه ریلی Murr، مدل +EVOLUTION، دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی می باشد و استفاده از آن باعث افزایش زمان کارکرد ماشین آلات می شود. در این منبع تغذیه ، اگر در یک فاز به صورت موقت، قطعی رخ دهد، تجهیز با دوفاز دیگر خود به عملکرد خود ادامه می دهد. ولتاژ خروجی این تجهیز22 الی 28 ولت مستقیم (قابل تنظیم) می باشد و جریان خروجی 10 آمپر است.
  •منبع تغذیه Evolution
  •منبع تغذیه +Evolution، دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی می باشد و استفاده از آن باعث افزایش زمان کارکرد ماشین آلات می شود. در این منبع تغذیه ، اگر در یک فاز به صورت موقت، قطعی رخ دهد، تجهیز با دوفاز دیگر خود به عملکرد خود ادامه می دهد. ولتاژ خروجی این تجهیز22 الی 28 ولت مستقیم (قابل تنظیم) می باشد و جریان خروجی 20 آمپر است.
  •پاورساپلای 24 ولت
  •پاورساپلای 24 ولت، دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی می باشد و استفاده از آن باعث افزایش زمان کارکرد ماشین آلات می شود. در این منبع تغذیه ، اگر در یک فاز به صورت موقت، قطعی رخ دهد، تجهیز با دوفاز دیگر خود به عملکرد خود ادامه می دهد. ولتاژ خروجی این تجهیز22 الی 28 ولت مستقیم (قابل تنظیم) می باشد و جریان خروجی 40آمپر است.
  در صورت تمایل با شرکت تماس بگیرید.
  موبایل : 09121238148
  تلفن: 02166754321(10 خط(
  با مدیریت آقای ریحانی.
  ما معتقدیم که صرف ارائه خدمات کافی نیست بلکه توجه به خواست مشتری و افزایش مستمر کیفیت و کاهش هزینه ها و سرعت در انجام امور مهمترین اصول در ارائه خدمات است .
  ......................................................................................
  این آگهی مختص به شرکت برنا نیرو کاران می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
  جهت مشاهده کاتالوگ روی لینک زیر کلیک کنید

  سایت های شرکت http://www.bornika.ir/ http://www.bornika.ir/

  کانال تلگرام نیازمندیها
  مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
  ارسال یپغام به آگهی دهنده
  نام: *
  ایمیل:   *
  تلفن:
  موضوع: درمورد آگهی شرکت مور الکترونیک (Murrelektronik)
   *
  کد امنیتی:  *
  پیغامهای بازدیدکنندگان
   
  آگهی های مرتبط
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  جدیدترین آگهی برق صنعتی
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  جستجوی مرتبط بر اساس منطقه جغرافیایی
  L