مجموعه ها
 
سوپرمارکت
سوپرمارکت
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

پایگاه ولدیکا، مرجع دانش جوشکاری

5 روز پیش

  ولدیکا (Weldica) با به کارگیری نرم افزارهای حرفه ای از مجهزترین پایگاه ها جهت یادگیری الکترونیک و آموزش آنلاین علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است. این مجموعه با فراهم آوردن گستره ای از محتوای آموزشی متنوع برای دانش پژوهان و صنعتگران پارسی زبان، سعی دارد تا برای کاربران خود « تجربه ای لذت بخش از یادگیری آنلاین » را به وجود آورد.

  ارائه دهنده :
  - دوره های آنلاین (Online Courses)
  - همایش های مجازی (Web-Based Seminars)
  - آزمون های الکترونیک (Electronic Exams)
  - مستندات دیجیتال (Digital Documents)
  - اخبار و وبلاگ (News and Blog)
  در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال

  کاربران پایگاه ولدیکا (Weldica) به دو گروه کلی با شرح خدمات دریافتی جداگانه تقسیم می شوند:

  گروه نخست اشخاص حقیقی یا حقوقی فعال در صنعت جوشکاری و بازرسی هستند که برگزار کننده دوره های و همایش های آموزشی بوده و یا ناشر مستندات علمی می باشند. این گروه که از آنها به عنوان « تامین کنندگان محتوای آموزشی » یاد می شود، می توانند با استفاده از زیرساخت های فراهم شده پایگاه ولدیکا، تمام و یا بخشی از دوره ها، همایش ها و یا آزمون های مربوطه را به صورت الکترونیک و یا آنلاین برگزار نموده و نیز به نشر دیجیتال مستندات خود بپردازند و از این راه ضمن کاهش هزینه ها و ایجاد سهولت شرکت در دوره برای فراگیران، با عبور از محدودیت های جغرافیایی، گستره مخاطبان خود را به سراسر سرزمین مادری افزایش دهند.

  گروه دوم اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که علاقمند به یادگیری بوده، جهت فراگیری مباحثی از علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال احساس ضرورت نموده و یا به دنبال تحقیق، تالیف یا ترجمه ای در این زمینه تخصصی هستند. این گروه از کاربران که از آنها به عنوان « متقاضیان محتوای آموزشی » یاد می شود، می توانند با حضور در دوره های آنلاین و همایش های مجازی، مبحث مورد نظر را فراگرفته و با شرکت در آزمون های الکترونیک مربوطه نسبت به اخذ مدرک خود اقدام نمایند.

  پایگاه اینترنتی: www.Weldica.com
  کانال تلگرامی: Weldica@

  کانال تلگرام نیازمندیها
  مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
  ارسال یپغام به آگهی دهنده
  نام: *
  ایمیل:   *
  تلفن:
  موضوع: درمورد آگهی پایگاه ولدیکا، مرجع دانش جوشکاری
   *
  کد امنیتی:  *
  پیغامهای بازدیدکنندگان
   
  آگهی های مرتبط
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه 2
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  جدیدترین آگهی سایر آموزشگاهها
  جستجوی مرتبط بر اساس منطقه جغرافیایی
  L