مجموعه ها
 
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

اعطای نمایندگی مجتمع آموزشی نیکان

4 روز پیش

  آموزش دوره های MBA و DBA – آموزش دوره های ضمن خدمت ، دوره های امور مالی و اداری و بازرگانی ویژه کارمندان دولت ، آموزش دوره های آتش نشانی-بهداشت-ماساژ-مشاوره در مراقبت پوست،مو،زیبایی و تناسب اندام ، سمینار – پکیج های آموزشی کنکوری- کارشناسی ارشد – دکتری- مدرک معادل، مشاوره کسب و کار ، برگزاری سمینارهای آموزشی ، مشاوره و برنامه ریزی تضمینی ، ارائه گواهینامه های کوتاه مدت و بلند مدت ، انتخاب رشته تحصیلی ، کلاس های تقویتی و کنکوری، مشاوره پایان نامه و ...
  مجتمع آموزشی نیکان قوی ترین و معتبرترین و تنها مرکز آموزشی در کشور که از تمامی ارگانهای ذکر شده دارای مجوز رسمی در حوزه آموزش می باشد. و در نظر دارد ابتداعاً جهت اعطای نمایندگی در سراسر شهرهای استانهای آذربایجان غربی و شرقی با شرایط ویژه برای واجدین شرایط در هر شهر انحصاراً یک نمایندگی از طریق مصاحبه حضوری و ارزیابی توانمندی افراد حقیقی یا شرکت ها، موسسات حقوقی مورد نظر اقدام نمایند.
  جهت ثبت نام و اعطای نمایندگی نام و نام خانوادگی بهمراه فیش واریزی به مبلغ یکصدو پنجاه هزار تومان به شماره کارت 5022291035361714 بنام مجتمع آموزشی نیکان واریز نموده و تصویر آن بهمراه مشخصات فردی و نام شهرستان خود را به شماره 09904931101 تلگرام نمایید. لازم به توضیح اینکه هزینه یکصد و پنجاه هزار تومان غیر قابل برگشت و عودت می باشد و صرفاً جهت بررسی و تشکیل پرونده و اعطای نمایندگی میباشد و به منزله قبولی و موافقت نبوده و داوطلبین بعد از قبولی به مصاحبه حضوری دعوت می شوند .( شرایط پذیرش بعد از قبولی اعلام خواهد گردید.)
  تلفن های تماس:32233724-044 ، 09228664790

  • موسسه نیکان
  • همه آگهی های موسسه نیکان
  • قیمت: تماس بگیرید
  • 09217148648
  • فلکه خیام-جنب کوی 8 مجتمع تجاری پاسارگاد طبقه اول واحد 6 موسسه آموزشی نیکان
  • 0 بار
  کانال تلگرام استخدام
  مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
  ارسال یپغام به آگهی دهنده
  نام: *
  ایمیل:   *
  تلفن:
  موضوع: درمورد آگهی اعطای نمایندگی مجتمع آموزشی نیکان
   *
  کد امنیتی:  *
  پیغامهای بازدیدکنندگان
   
  آگهی های مرتبط
  جدیدترین آگهی نمایندگی
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  امکان نمایش آدرس برروی نقشه
  جستجوی مرتبط بر اساس منطقه جغرافیایی
  L