مجموعه ها
 
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

سرویسکار کولر ابی در شهرک غرب۰۹۱۰۳۳۳۳۹۱۳ سرویسکار کولر سعادت اباد

1 ماه پیش

  با سلام ودرود به هم محله های محترم"سهیل راد۳۳۳۳۹۱۳_۰۹۱۰ سرویسکار کولر آبی در شهرک غرب و سعادت اباد ✔تعمیرکار کولر در غرب تهران همراه سابقه۲۶ساله پدر و همراه برادرم که بصورت کاملاً تخصصی دارای تعمیرگاه کولر آبی انرژی ◇☎️تلفن:۲۲۰۰۸۴۱۹ گارگاه کولر آبی و تعمیرات کولر ابسال را هم کلیه تعمیر دینام کولر در شهرک غرب و هم نمایندگی موتور کولر ابسال و فروش دینام کولر انرژی همراه با نصب و گارانتی ♧با سرویس کولر ابی با ترفندهای بهتر خنک کردن کولر و با تجربه و راه های که سالهاست ور بحث خدمات کولر آبی در غرب تهران را دادیم و به لطف خداوند"ترفند و راه افزایش باد بیشتر همراه خنک تر کردن و افزایش طول عمر موتور کولر که ما خودمان(تعمیرکار کولر در سعادت اباد و شهرک هستیم)باضمانت نصب و موتور کولر را نصب و راه اندازی کرده و هر مشکل برقی که کولر داشته باشد یا هر ایراد مکانیکی که کولر آبی انرژی ،آبسال بر طول عمر دینام کولر ابی شما را دارد.با سلام ودرود به هم محله های محترم"سهیل راد۳۳۳۳۹۱۳_۰۹۱۰ سرویسکار کولر آبی در شهرک غرب و سعادت اباد ✔تعمیرکار کولر در غرب تهران همراه سابقه۲۶ساله پدر و همراه برادرم که بصورت کاملاً تخصصی دارای تعمیرگاه کولر آبی انرژی ◇☎️تلفن:۲۲۰۰۸۴۱۹ گارگاه کولر آبی و تعمیرات کولر ابسال را هم کلیه تعمیر دینام کولر در شهرک غرب و هم نمایندگی موتور کولر ابسال و فروش دینام کولر انرژی همراه با نصب و گارانتی ♧با سرویس کولر ابی با ترفندهای بهتر خنک کردن کولر و با تجربه و راه های که سالهاست ور بحث خدمات کولر آبی در غرب تهران را دادیم و به لطف خداوند"ترفند و راه افزایش باد بیشتر همراه خنک تر کردن و افزایش طول عمر موتور کولر که ما خودمان(تعمیرکار کولر در سعادت اباد و شهرک هستیم)باضمانت نصب و موتور کولر را نصب و راه اندازی کرده و هر مشکل برقی که کولر داشته باشد یا هر ایراد مکانیکی که کولر آبی انرژی ،آبسال داشته باشد #بازون دستگاه دیجیتالی و مخصوص دو و کشتاکر و محور تسمه و فولی را تنظیم کرده که مهم ترین عامل بر طول عمر دینام کولر ابی شما را دارد.

  👈مراحل سرویس کولر آبی
  ✅می دانیم که کولر آبی دارای دو بخش گردش آب و گردش هوا می باشد که توسط دو موتور به صورت جداگانه انجام می شود. پمپ آب عمل سیستم گردش آب کولر و موتور اصلی کولر عمل سیستم گردش هوا را انجام می دهد. قطعات و تجهیزات کولر آبی شامل سه دسته الکتریکی و مکانیکی و ثابت می باشد، قسمت الکتریکی شامل همان کلیدهای وصل و قطع و پمپ آب و موتور کولر می باشد.

  ✅قسمت مکانیکی شامل توربین هوا، شناور و تسمه کولر آبی می باشد. دسته ثابت شامل بدنه، دریچه ها و شیر تخلیه و اتصالات شبکه آبرسانی می باشد. قبل از هرکاری از خاموش بودن کولر مطمئن شوید و دوشاخه برق کولر را از پریز کشیده باشید، برای اطمینان از برق دار نبودن بدنه کولر با پشت دست به بدنه کولر دست بزنید اگر برق نداشت مراحل بعدی را انجام دهید. دریچه های خروجی باد کولر را در سالن ها و اتاق ها باز کنید تا در صورت روشن کردن کولر به موتور آن فشار وارد نشود.عوض کردن پوشال در هنگام سرویس کردن کولر آبی

  ✅ عوض کردن پوشال ها
  پوشال های کولر آبی محل مناسبی برای رشد قارچ ها و باکتری ها می باشد. این قارچ ها و باکتری ها در طول فصل زمستان بین بافت های پوشال بوجود آمده اند و هنگامیکه آب روی پوشال ها جاری می شود بوی ناخوشایندی از پوشال های کولر ایجاد می شود، پس بهتر است که هر سال و البته بنا به کیفیت قبلی پوشال و آب شهر نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

  ♧servickar cooler abi enerjy dar qarbe tehran tamirkar kooler dar shahrake qsrb servic cooler absal nasabe dynam cooler eynerjy motor kolet absal repairman cooler water absal sa'adat abad♧

  ■بهتر است بدانید که اگر پوشال ها خراب باشند و تعویض نگردند بعلاوه بوی نامطبوعی که ایجاد می کنند خطر ایجاد بیماری های تنفسی و…
  را نیز به همراه خواهند داشت. پس با توجه به قیمت ناچیزی که پوشال های کولر دارند توصیه ما به شما تعویض کردن آنهاست. هنگام خرید پوشال کولر آبی حتما به سایز و ظرفیت کولر خود دقت نمایید زیرا اگر پوشالی که بزرگتر از کولر شما باشد، تراکم بالای پوشال های بزرگتر از سایز سبب ایجاد اختلال در سیستم گردش هوا کولر خواهد شد و هوا به خوبی به کولر نمی رسد. هنگام عوض کردن پوشال کولر آبی ابتدا پوشال را خیس نمایید و در محل مناسب خود بگذارید و سپس شبکه سیمی مخصوص را روی آن قرار دهید.

  ♤اهمیت موتور در سرویس کولر آبی
  این نکته را بیان کردیم که کولر آبی دارای دو قسمت پمپ آب و دینام می باشد که پمپ آب کولر فرآیند گردش آب و دینام کولر فرآیند گردش هوا را لنجام می دهند. این دو بخش هرچه قدر سالم تر باشند کولر عملکرد بهتری خواهد داشت و در مصرف انرژی صرفه جویی خواهیم داشت. پس در هنگام سرویس کولر آبی به این دو قسمت توجه ویژه ای داشته باشید ابتدا گرد و غبار را از آنها بزدایید و
  سپس به روغن کاری آنها بپردازید.♤
  سرویسکار کولر آبی
  سرویسکار کولر در شهرک غرب
  سرویسکار کولر در سعادت آباد
  تعمیرگاه کولر در غرب تهران
  تعمیرگاه کولر آبی در شهرک غرب
  نمایندگی کولر انرژی در سعادت اباد
  تعمیرات کولر ابی در شهرک غرب
  مغازه کولر سازی در غرب
  تعمیر موتور کولر
  تعمیرکار کولر آبی در سعادت آباد
  تعمیرکار کولر انرژی
  Servickar cooler saadat abad
  Servickar koler dar qarb
  ⚡دقت داشته باشید که موتور کولر دارای دو قطعه یاتاقان می باشد که باید حتما روغن کاری شوند. قبل از اینکه کولر را روشن کنید حتما پروانه را به صورت دستی چند دور بچرخانید تا کاملا روان شود. این نکته مهم را هم در مورد دینام بدانید که بیشتر از ۷ ساعت بطور مداوم اگر روشن بماند احتمال سوختن آن بیشتر است.
  ■موتور کولر آبی

  آخرین نکته در آموزش سرویس کولر آبی توجه به سایبان کولر می باشد
  با توجه به اینکه بدنه کولر آبی از جنس فلز بوده و در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد و هنگامیکه بدنه کولر داغ شود کولر سرمای مطلوبی نخواهد داد پس با در نظر گرفتن یک سایبان خوب و عالی برای کولر آبی از بوجود آمدن این سرمای نامطلوب جلوگیری نمایید. این نکته را هم بدانید که اگز سایبان مناسبی برای کولر انتخای نمایید که از گرمای بیش از حد بدنه کولر جلوگیری کند در مصرف انرژی هم صرفه جویی چشمگیری کرده اید. در مطلب بعدی در مورد مناسب ترین سایبان برای کولر آبی توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

  مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
  ارسال یپغام به آگهی دهنده
  نام: *
  ایمیل:   *
  تلفن:
  موضوع: درمورد آگهی سرویسکار کولر ابی در شهرک غرب۰۹۱۰۳۳۳۳۹۱۳ سرویسکار کولر سعادت اباد
   *
  کد امنیتی:  *
  پیغامهای بازدیدکنندگان
   
  جستجوی مرتبط بر اساس منطقه جغرافیایی
  L