ویژه
1

فروش لوله تراشه کافدار - سهند تجهیز نوین .

در ، تهران مرکز, جمهوری | خرید و فروش تجهیزات پزشکی

سهند تجهیز نوین
واردات، تهیه و توزیع لوازم یکبار مصرف پزشکی و بیمارستانی

لوله تراشه کافدار:

لوله تراشه یک لوله پلاستیکی انعطاف پذیر است که از طریق دهان در نای قرار می گیرد تا به بیمار کمک کند تا نفس بکشد. سپس لوله تراشه به دستگاه تنفسی متصل می شود که اکسیژن را به ریه ها می رساند. به روند قرار دادن لوله، لوله گذاری تراشه گفته می شود.

لوله گذاری تراشه غالباً یک روش اضطراری است که در افرادی که بیهوش هستند یا نمی توانند به تنهایی نفس بکشند انجام می شود. لوله تراشه راه هوایی باز را حفظ می کند و به جلوگیری از خفگی بیمار کمک می کند. لوله تراشه کافدار جهت تنفس راحت بیمار و انتقال داروهای لازم به بیمار در حین بیهوشی و جراحی با کار گذاشتن آن در مجرای تنفسی دهان و همچنین استفاده از آن در هنگام انتقال بیماران به بیمارستان و برای باز نگه داشتن مجارای تنفسی بیمار استفاده می شود.

نای که به آن لوله تنفسی نیز گفته می شود، لوله ای است که اکسیژن را به ریه های شما می رساند. اندازه لوله تراشه تنفسی با سن و اندازه گلوی بیمار مطابقت دارد. این لوله توسط یک کاف کوچک هوا در محل خود نگه داشته می شود که پس از قرار دادن در اطراف لوله باد می شود.
اندازه سایز:

3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8

لوله تراشه کافدار در سایز مختلف

لوله تراشه کافدار وسیله‌ای پزشکی است که از راه بینی یا دهان وارد نای بیمار می شود تا مجراهای تنفسی بیمار را حین بیهوشی باز نگه دارد تا بیمار بتواند از اکسیژن و گازهای بیهوشی استفاده کند. در لوله تراشه کافدار، کاف ها باعث ارتقای عملکرد آن‌ شده و با باد کردن کاف از انسداد راه هوای بیمار جلوگیری و مانع از ورود عفونت یا خون به ریه می شود.

گذاشتن لوله تراشه (ETT) در حفره گلویی بدن، یک روش معمول احیا و بیهوشی عمومی است. عمق لوله گذاری تراشه باید پس از لوله گذاری و در حین جراحی مناسب باشد، زیرا بد شکلی در قرارگیری لوله تراشه می تواند منجر به عوارض جدی شود.

قرار دادن خیلی عمیق لوله ممکن است باعث تحریک کارینا شود و لوله گذاری اندوبروانشیال ناشناخته نیز ممکن است منجر به تهویه ریه، هیپوکسمی و آتلکتازی ریه غیر تهویه شود. از طرف دیگر، اگر لوله تراشه خیلی کم عمق قرار گیرد، گرفتگی لوله روی تارهای صوتی ممکن است منجر به آسیب تارهای صوتی شود. شرکت پارسیان تجهیز التیام به عنوان یکی از توزیع کنندگان این محصول پر کاربرد در خدمت بیمارستانها، مراکز درمانی و زیبایی می باشد.
مشخصات لوله تراشه کافدار

با قرار دادن صحیح لوله تراشه باید فاصله کافی (۲-۵ سانتی متر) بین نوک لوله و انتهای آن و فاصله کافی (۱.۵-۲.۵ سانتی متر) بین حاشیه پروگزیمال کاف تا تارهای صوتی رعایت شود. بیشتر لوله تراشه ها برای بزرگسالان دارای دو علامت راهنمای درج سیاه در ۲ و ۴ سانتی متر بالاتر از کاف یا یک علامت در ۲-۳ سانتی متر بالای کاف هستند.

تراز شدن علائم با تارهای صوتی به قرار گرفتن لوله تراشه کافدار در عمق صحیح کمک می کند. با این حال، این روش به تجسم تارهای صوتی با لارنگوسکوپ متکی است. زبان بزرگ، دندان های برجسته، گردن کوتاه یا خون و ترشحات ممکن است عمل قرارگیری لوله تراشه در گلو را دشوار کند. برای جایگذاری راحت لوله تراشه، از گاید لوله تراشه استفاده می شود.

این گاید ها در اندازه های مختلف و متناسب با اندازه های لوله تراشه ها، تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است حلق بیمار دچار عفونت و یا التهاب شده باشد و عمل جایگذاری لوله تراشه را دشوار کند. در چنین مواقعی از گاید لوله تراشه استفاده می شود که به جایگذاری راحت تر لوله تراشه و وارد کردن آن در گلوی بیمار کمک می کند.
کاربردهای لوله تراشه کافدار

دلایل زیادی برای قرار دادن لوله تراشه در نای بیمار وجود دارد، از جمله میتوان جراحی با بیهوشی عمومی، تروما یا بیماری جدی را نام برد. هنگامی که بیمار قادر به نفس کشیدن به تنهایی نباشد، هنگامی که لازم است فردی را که بسیار بیمار است، آرام بخش و استراحت دهند یا از راه هوایی محافظت کنند از لوله تراشه استفاده می کنند.

این لوله راه هوایی را حفظ می کند تا هوا به داخل ریه ها وارد و خارج شود. لوله های تراشه کافدار در اندازه های مختلفی از ۲.۰ میلی متر تا ۹ میلی متر قطر وجود دارد. به طور کلی، یک لوله با قطر ۷.۰ تا ۷.۵ میلی متر اغلب برای خانم ها و یک لوله با قطر ۸.۰ تا ۹.۰ میلی متر برای آقایان استفاده می شود.

نوزادان تازه متولد شده اغلب به یک لوله ۳.۰ میلی متر تا ۳.۵ میلی متر نیاز دارند و لوله ۲.۵ تا ۳.۰ میلی متر برای نوزادان نارس کاربرد دارد. در مواقع اورژانسی، پزشکان معمولاً اندازه مناسب را حدس می زنند، در حالی که در اتاق عمل اغلب اندازه بر اساس سن و وزن بدن بیمار انتخاب می شود.
روش قرار دادن لوله تراشه کافدار

روش قرار دادن لوله تراشه بسته به آگاهی یا عدم هوشی فرد متفاوت خواهد بود. وقتی بیمار بیهوش است، اغلب لوله تراشه قرار داده می شود. اگر بیمار هوشیار باشد، از داروها برای کاهش اضطراب هنگام قرار دادن لوله و تا زمان برداشتن آن استفاده می شود. ابتدا بیمار به مدت ۲ ساعت با اکسیژن ۱۰۰ درصد اکسیژن دار می شود تا به لوله گذار زمان بیشتری برای لوله گذاری بدهد.

ممکن است از یک راه هوایی دهانی برای حفظ زبان و کاهش احتمال گاز گرفتن لوله ET توسط بیمار استفاده شود. در حین جراحی، متخصص بیهوشی می خواهد قبل از قرار دادن لوله اطمینان حاصل کند که بیمار کاملاً بیهوش شده است تا احتمال استفراغ هنگام قرار دادن و عوارض بعدی کاهش یابد.

در بیمارانی که بیدار هستند ممکن است از داروی ضد تهوع برای کاهش رفلکس استفاده شود و از بیهوشی برای بی حسی گلو استفاده شود. در بعضی موارد، ممکن است لازم باشد قبل از لوله گذاری، لوله بینی و معده قرار داده شود به ویژه اگر خون یا استفراغ در دهان بیمار وجود داشته باشد.
ویژگی های لوله تراشه کافدار

جهت جلوگیری از انسداد نای
کمک به تنفس بیمار اورژانسی
قابلیت کارگذاری راحت در سنین مختلف
موجود در سایزبندی های گوناگون
استریل و دارای بسته بندی مناسب
مبتنی بر حجم بالاو فشار کم در انتهای دیستال
وجود کاف برای جلوگیری از ورود مخاط به شش بیمار

در صورت هماهنگی تلفن تماس: 02133990495-02133927760
فروش لوله تراشه، فروش لوله تراشه کافدار، سهند تجهیز نوین، kaimed، فروش و خرید لوله تراشه کافدار، فروش لوله تراشه بدون کاف، فروش لوله تراکستومی، فروش لوله تراشه فنردار، فروش لوله تراشه اسپیرال، تراشه

 • سهند تجهیز نوین
 • همه آگهی های سهند تجهیز نوین
 • قیمت: تماس بگیرید
 • آدرس : تهران ، میدان امام خمینی ، تقاطع باب همایون و خیابان صوراسرافیل ، سرای همایون طبقه 3 – واحد 81
 • 1401/05/20
تهران / تهران مرکز / جمهوری     تجهیزات پزشکی در استان تهران

جستجوی عبارات مرتبط
ارسال یپغام به آگهی دهنده
Guest
جواب شما از طریق این ایمیل ارسال می شود. پس آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمائید درمورد آگهی فروش لوله تراشه کافدار - سهند تجهیز نوین .

مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .

آگهی های مرتبط

1
فروش لارنژیال ماسک سیلیکونی, PVC تماس بگیرید

فروش لارنژیال ماسک سیلیکونی, PVC

%0
 • تهران تهران مرکز
فروش شالدون و کاتتر cvp تماس بگیرید

فروش شالدون و کاتتر cvp

%0
 • تهران تهران مرکز
1
فروش، نخ سرکلاژ، شیرودکار، اتیکون تماس بگیرید

فروش، نخ سرکلاژ، شیرودکار، اتیکون

%0
 • تهران تهران مرکز
فروش و اجاره دستگاه ونتیلاتور تماس بگیرید

فروش و اجاره دستگاه ونتیلاتور

%0
 • تهران تهران شمال

تجهیزات پزشکی در همین محل

روپوش رستورانی و پزشکی بیمارستانی eeseeto تماس بگیرید
1
فروش لوله تراشه کافدار - سهند تجهیز نوین . تماس بگیرید
نمایندگی پمپ پریستالتیک تماس بگیرید

نمایندگی پمپ پریستالتیک

%0
 • تهران مرکز
کمربند پلاتینر 1,980,000 تومان

کمربند پلاتینر

%0
 • تهران مرکز

جدیدترین آگهی تجهیزات پزشکی

روپوش پزشکی ساده مردانه و زنانه eeseeto تماس بگیرید

روپوش پزشکی ساده مردانه و زنانه eeseeto

%0
 • تهران مرکز
روپوش رستورانی و پزشکی بیمارستانی eeseeto تماس بگیرید
هود شیمی آزمایشگاهی تماس بگیرید

هود شیمی آزمایشگاهی

%0
 • تهران مرکز
1
فریزر آزمایشگاهی تماس بگیرید

فریزر آزمایشگاهی

%0
 • کرج
1
روتاری اواپراتور آزمایشگاهی 0 تومان

روتاری اواپراتور آزمایشگاهی

%0
 • تهران غرب
2
فروش فیلتر ساکشن تماس بگیرید

فروش فیلتر ساکشن

%0
 • اهواز
4
فروش صفر تا صد تجهیزات پزشکی | شرکت افرا طب تماس بگیرید
نمایندگی Mettler Toledo متلرتولدو تماس بگیرید

نمایندگی Mettler Toledo متلرتولدو

%0
 • تهران مرکز
رفتن به بالا