ویژه
1

چراغ ترمز پله ال ای دی روکار mcr

در ، کرج, باغستان | خرید و فروش لوازم تزئیناتی

چراغ ترمز پله ال ای دی جهت نشانگر مسیر در فضای تاریک در گرادیان سالن های آمفی تئاتر ، سینما ، کنفرانس ،همایش ، رستوران ها ، مراکز خرید ، هتل ها و .. مورد استفاده قرار میگیرد .
این چراغ های نبشی آلومنیومی ال ای دی از استراکچر الومنیوم مخصوص با ضربه پذیری بالا و رنگ آنودایز که مانع از زنگ زدگی بوده تشکیل شده است .
چراغهای لب پله در دو نوع قابل تولید می باشد .
1-چراغ لب پله دو طرفه
در مدل چراغ راه پله ال ای دوطرفه دو نوار LEDیکی در لبه بالا و دیگری در قسمت زیرین پله تعبیه میگردد که باعث روشنایی پله در اماکن تاریک در قسمت زیر پله و سطح رویه پله با ارتفاع استاندارد طراحی گردیده است ، نورپردازی پله نه تنها برای روشنایی پله بلکه برای ایمنی افراد به هنگام عبور در زمان پخش فیلم نیز طراحی شده است . نوار لاستیکی تعبیه شده در چراغ راه پله نیز مانع از لغزش در پله می گردد.
2-چراغ لب پله یک طرفه
در مدل چراغ راه پله ال ای دی یکطرفه یک ردیف ال ای دی در قیمت بالای پله تعبیه می گردد که توسط ناظر از قسمت بالا قابل رویت می باشد این نوع چراغ پله با ارتفاع کمتر از استاندارد طراحی گردیده است .
از ویژگی های مهم این چراغ های لب پله طراحی جذاب ، سهولت در نصب ، مصرف کم انرژی ، دوام وماندگاری ، وزن پایین ، جلوگیری از آسیب به کفپوش ویا موکت لبه کار می باشد .
شرکت MCRدر تولید این محصول از قطعات با کیفیت و تکنیک مدرن استفاده می نماید .
شما می توانید نور این نوع چراغ پله را می توان متناسب با رنگ آمیزی سالن انتخاب نمود این چراغ پله قابلیت نصب ال ای دی با نور RGB را نیز دارد . از جمله سالن های اجرا شده توسط این چراغ های لب پله می توان به سالن سینمایی اکومال کرج ، سالن سینمایی روشا زنجان و ... اشاره کرد .


چراغ لب پله ، چراغ لب پله ال ای دی ، چراغ لب پله روکار، چراغ لب پله یکطرفه، چراغ لب پله دو طرفه ، نصب چراغ لب پله ، چراغ لب پله سالن سینمایی اکومال کرج، چراغ لب پله سالن سینمایی روشا زنجان ، چراغ ترمز


ارسال یپغام به آگهی دهنده
Guest
جواب شما از طریق این ایمیل ارسال می شود. پس آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمائید درمورد آگهی چراغ ترمز پله ال ای دی روکار mcr

مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .

آگهی های مرتبط

چراغ سر ردیف صندلی سینمایی mcr تماس بگیرید

چراغ سر ردیف صندلی سینمایی mcr

%0
  • البرز کرج

تزئینات در همین محل

1
چراغ ترمز پله ال ای دی روکار mcr تماس بگیرید
چراغ سر ردیف صندلی سینمایی mcr تماس بگیرید

جدیدترین آگهی تزئینات

1
میوه های سنگی تماس بگیرید

میوه های سنگی

%0
  • تهران شرق
آلبوم کاغذ دیواری پریم رز PRIMROSE تماس بگیرید

آلبوم کاغذ دیواری پریم رز PRIMROSE

%0
  • تهران مرکز
ساخت سینک کورین تماس بگیرید

ساخت سینک کورین

%3
  • تهران شمال
سنگ کورین و صفحات کورین تماس بگیرید

سنگ کورین و صفحات کورین

%3
  • تهران شمال
1
مکرومه بافی و انواع محصولات مکرومه تماس بگیرید
میز و صندلی رستورانی تماس بگیرید

میز و صندلی رستورانی

%0
  • تهران شرق
گلدان و پایه سنگی تماس بگیرید

گلدان و پایه سنگی

%0
  • تهران شرق
انواع کاکتوس و ساکولنت تماس بگیرید

انواع کاکتوس و ساکولنت

%0
  • ارومیه
رفتن به بالا