مجموعه ها
 
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

تودوزی و دوزندگی اتومبیل غرب تهران

1 هفته پیش

  تودوزی اتومبیل رضا در غرب تهران
  بسیاری از دارندگان خودرو و به خصوص راننده تاکسی ها در بازه های کوتاه مدت نیاز به تعمیر و تعویض روکش صندلی خودرو های خود داشته و به دنبال مراکزی هستند که خدمات تودوزی و دوزندگی اتومبیل را با قیمت هایی مناسب و مقرون به صرفه برای آن ها انجام دهند. تودوزی اتومبیل رضا همواره به دلیل ارائه خدمات تودوزی و دوزندگی اتومبیل با قیمت های مناسب و بسیار به صرفه همواره توانسته توجه مشتریان بسیار زیادی را از سراسر کشور جذب نماید. علاوه بر آن کیفیت و سرعت خدمات رسانی این مرکز نسبت به بسیاری از مراکز در سراسر کشور بهتر می باشد. مرکز تودوزی اتومبیل رضا از بهترین و مرغوب ترین انواع پارچه برای طراحی روکش صندلی استفاده نموده و اصالت آن ها را تضمین می کند. بهترین انواع روکش چرمی توسط متخصصان این مرکز با انواع چرم گاوی و چرم بزی تهیه شده که از ماندگاری و طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشند.

  تودوزی و دوزندگی اتومبیل رضا در غرب تهران فعال است اما این مرکز شرایط ارسال انواع روکش صندلی به سراسر کشور را برای مشتریان فراهم کرده و سفارشات آن ها را در کمترین زمان ممکن آماده سازی و ارسال می نماید.

  مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
  ارسال یپغام به آگهی دهنده
  نام: *
  ایمیل:   *
  تلفن:
  موضوع: درمورد آگهی تودوزی و دوزندگی اتومبیل غرب تهران
   *
  کد امنیتی:  *
  پیغامهای بازدیدکنندگان