مجموعه ها
 
در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

راکت فلزیاب بازرسی بدنی،گیت فلزیاب بازرسی بدنی

2 هفته پیش

شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی در تیراژ انبوه با هدف قطع واردات محصولات مشابه با کیفیت عالی و قیمت رقابتی.
استفاده از دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی ،بصورت گیت فلزیاب بازرسی بدنی و یا راکت فلزیاب بازرسی بدنی هر روز بیشتر شده ، و میتوان از دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی بعنوان یک دستگاه کمک بازرسی هوشمند با دقت بالا نام برد.
شیوع ویروس کرونا ضرورت استفاده از دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی را چند برابر نموده است، لزوم رعایت بهداشت فردی از مواردی است که میتواند با استفاده از دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی در ورود و خروج افراد به سازمان ها،ورزشگاه ها ،ادارات دولتی،شرکتها،ورزشگاه ها به آن اشاره نمود و بازرسی مخاطره آمیز بوسیله دست را کنار گذاشت.
راکت فلزیاب بازرسی بدنیMD101
راکت فلزیاب بازرسی بدنیMD102

مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
ارسال یپغام به آگهی دهنده
Guest://ffccd096-f5bf-4813-94a3-01d79e25c104
*
  *
جواب شما از طریق این ایمیل ارسال می شود. پس آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمائید درمورد آگهی راکت فلزیاب بازرسی بدنی،گیت فلزیاب بازرسی بدنی
 *
 *
 
جدیدترین آگهی الکترونیک
گزارش اشکال
دلیل:
توضیحات بیشتر: