شرکت قشم ولتاژ برگزارکننده دوره های آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و درایو و...

3 هفته پیش در ، تهران مرکز, بهارستان | آگهی های آموزش فنی حرفه ای

واحد آموزش شرکت مهندسی برق و الکترونیک قشم ولتاژ فعالیت خود را از سال 1380 با بهره گیری از تکنولوژی و استانداردهای زیمنس به صورت تخصصی شروع نموده است .
این واحد دوره های آموزشی واحد A&D زیمنس را در ایران بومی سازی نموده است و به بهترین شکل برگزار می نماید و سالیانه حدود 2000 نفر از دوره های آموزشی مذکور استفاده می نمایند. در دوره های آموزشی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به ازاء هر2 نفر و امکانات کمک آموزش از قبیل نرم افزارهای خود آموز،کتاب و ... که در واحد انتشارات قشم ولتاژ تهیه گردیده است در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد .لازم به ذکر است که گواهی پایان دوره واحد آموزشی این شرکت مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای کل کشور،موسسه استاندارد تحقیقات صنعتی ایران و شرکت ملی نفت ایران می باشد علاوه بر این واحد آموزش شرکت قشم ولتاژمورد تائید دانشگاه SGIT آلمان است و این موسسه تمام سیستم آموزشی را بر اساس استانداردهای جهانی به روز رسانی می نماید.


#qeshmvoltage ، #qeshm_voltage #qeshmvoltage_training ، #training ، #siemens ، #siemens_training ، #plc ، #siemens_course ، #tia ، #tia_1200 ، #automation ، #industrial_automation ، #دوره_plc ، #دوره_tia_12

  • قشم ولتاژ
  • همه آگهی های قشم ولتاژ
  • قیمت: تماس بگیرید
  • 02166721101
  • 1400/10/15
تهران / تهران مرکز / بهارستان     فنی و حرفه ای در استان تهران

جستجوی عبارات مرتبط
ارسال یپغام به آگهی دهنده
Guest://7bb33ad3-18fa-4324-b83e-98e50c653b91
جواب شما از طریق این ایمیل ارسال می شود. پس آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمائید درمورد آگهی شرکت قشم ولتاژ برگزارکننده دوره های آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و درایو و...

مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .

آگهی های مرتبط

فروش تجهیزات برند زیمنس  SIEMENS تماس بگیرید

فروش تجهیزات برند زیمنس SIEMENS

%0
  • تهران تهران مرکز
 انواع نرم افزار کامپیوتری و plc ابنما تماس بگیرید
فروش تجهیزات برند زیمنس siemens تماس بگیرید

فروش تجهیزات برند زیمنس siemens

%0
  • تهران تهران جنوب
تعمیرات درایو،اینورتر،سافت استارتر،یو پی اس، تماس بگیرید
فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی برند دلتا DELTA تماس بگیرید

فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی برند دلتا DELTA

%0
  • تهران تهران مرکز

جدیدترین آگهی فنی و حرفه ای

رفتن به بالا