دوره جامع فرآیند مدیریت در باشگاه فوتبال

در ، تهران مرکز, انقلاب | آگهی های آموزش انواع رشته های ورزشی

معمولاً از فوتبال به عنوان بازی جهانی یاد می‌شود. در ابتدا، فوتبال عمدتاً یک پدیده اجتماعی-فرهنگی بود، زیرا مردم و جوامع را تحت یک هویت مشترک گرد هم می‌آورد. با ورود به قرن بیستم و گسترش ورزش حرفه‌ای، مدیریت در فوتبال به یک نکته کلیدی برای شرکت کنندگان و ناظران بازی تبدیل شد. اکنون بیش از هر زمان دیگری، مدیریت خوبی لازم است تا اطمینان حاصل شود که فوتبال رو به توسعه باقی می‌ماند. تغییرات سریع اجتماعی و فناوری به این معنی است که این ورزش اکنون رقابت جدی برای تسلط خود بر اوقات فراغت و سرگرمی دارد. در عین حال، سطح نظارتی که اکنون فوتبال در معرض آن است، تضمین می‌کند که تصمیمات اتخاذ شده در هر زمان، از برگزاری مناقصه تا امضای قراردادهای اسپانسرینگ و …. در جزئیات بررسی می‌شود. باشگاه‌ها مهم ترین بخش در صنعت فوتبال به شمار می‌روند، بخش زیادی از جابجایی مالی در فوتبال به طور مستقیم و یا غیر مستقیم به باشگاه‌ها مرتبط است. درواقع هرچقدر باشگاه‌ها رشد پیدا کنند، فوتبال نیز توسعه پیدا خواهد کرد. بنابراین مدیریت صحیح در باشگاه‌ها نقش انکارناپذیری را در رشد روز افزون فوتبال ایفا می‌کند. در این دوره سعی می‌شود بخش‌های مهم در فرایند مدیریت باشگاه فوتبال یعنی مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، ساختار سازمانی حرفه­ ای، نحوه راه اندازی آکادمی حرفه­ ای، بازاریابی و درنهایت نحوه بکارگیری و استفاده از علم حقوق و متخصصین این حوزه در باشگاه فوتبال، را ارزیابی کنیم. در این دوره سعی شده است تا نگاهی علمی و عملی به مفاهیم مهم مدیریت باشگاه فوتبال داشته و با تلفیق علم و عمل دوره­ای کاربردی را در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار دهیم.

ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶ ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲ ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام ITFOOTBALL_IR@

اینستاگرام ITFOOTBALL.IR

آپارات ITFOOTBALL


مدیریت فوتبال

  • پردیس فناوری کیش
  • همه آگهی های پردیس فناوری کیش
  • قیمت: تماس بگیرید %12تخفیف
  • خیابان جمالزاده شمالی بعد از بلوار کشاورز پلاک 414 طبقه 3 واحد 5
  • 1401/11/05
تهران / تهران مرکز / انقلاب     رشته های ورزشی در استان تهران

ارسال یپغام به آگهی دهنده
Guest
جواب شما از طریق این ایمیل ارسال می شود. پس آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمائید درمورد آگهی دوره جامع فرآیند مدیریت در باشگاه فوتبال

مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .

آگهی های مرتبط

 دوره فرآیند مدیریت در باشگاه فوتبال تماس بگیرید

دوره فرآیند مدیریت در باشگاه فوتبال

%12
  • تهران تهران مرکز

رشته های ورزشی در همین محل

رفتن به بالا