در مجموعه: همه مجموعه ها
مکان جغرافیایی
فیلتر کردن

راهنمای درج آگهی و نیازمندیها در شهر24

چرا در سایت شهر24 آگهی ثبت کنیم؟
توجه داشته باشید با درج آگهی در شهر24 می توانید کالاها و خدمات خود را به معرض دید دیگران قرار دهید.
شهر24 با استفاده از تکنیک های روز دنیا صفحه آگهی  شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره با رتبه بالا قرار می دهد و پس از گذشت مدت کوتاهی از درج آگهی، کاربران اینترنت با جستجوی کلید واژه های مرتبط با کالا و خدمات شما در موتورهای جستجو، صفحه آگهی شما را بازدید می کنند.
در نظر داشته باشید سیستم طوری طراحی شده است که هر چه تعداد ستاره ها و مدت زمان نمایش آگهی بیشتر  باشد رتبه آن در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره بالاتر خواهد  شد  و در نتیجه صفحه آگهی  در  نتایج جستجو در صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت.


معرفی و راهنمای درج آگهی
درج آگهی های غیره ویژه در سایت رایگان می باشد

آگهی های بدون ستاره فقط یک ماهه قابل ثبت می باشند. و فقط آگهی های ستاره دار را می توانید بیش از یک ماه ثبت کنید. ولی تمدید آگهی های بدون ستاره منقضی شده امکانپذیر می باشد.

تمام آگهی های رایگان و ویژه در صفحه  آگهی و نیازمندیها و  صفحه گروه و زیرگروه مربوطه نمایش داده می شوند.

تمامی آگهی های رایگان و ویژه در سایت شهر24 و جامعه مجازی متخصصین دارای صندوق شخصی جهت دریافت مستقیم پرسشها، نظرات و سفارشات مشتریان می باشند.

اولویت نمایش آگهی های ستاره دار در هر بخش از سایت بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشند. هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، اولیت نمایش نیز بیشتر خواهد بود. آگهی شما هرجه بالاتر باشد وضعیت آن در موتورهای جستجو بهتر می شود.

درصد شانس نمایش آگهی های ستاره دار بیشتر از آگهی های بدون ستاره می باشد و هرچه تعداد ستاره بیشتر باشد، درصد شانس نمایش آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی از عوامل مهم در بهیه شدن وضعیت آگهی شما در موتورهای جستجو این است که آگهی شما خیلی بیشتر و طولاتی تر در سایت نمایش داده شود.
درصد نمایش آگهی ها و قیمت آنها در جدول زیر می باشد:
تبلیغات درون آگهی فقط در آگهی های رایگان نمایش داده می شود
 

تعداد ستاره درصد نمایش در صفحه اول شهر24
بدون ستاره 3%
یک ستاره 14%
دو ستاره 28%
سه ستاره 43%
چهار ستاره 57%
پنج ستاره 71%
شش ستاره 85%
هفت ستاره 100%
 گالری عکس:
نسل جدید آگهی های الکترونیکی، قابلیت نمایش عکس های متنوع را در آگهی بصورت اسلاید فراهم می کند. با خرید این نوع آگهی شما می توانید برای آگهی خود یک گالری عکس ایجاد کرده و عکس مربوط به آگهی را ارسال نمائید. گالری عکس بصورت اسلاید در صفحه آگهی و همینطور در یک صفحه مجازی با بصورت متحرک به بازدیدکنندگان نمایش داده می شوند.  در صورت انتخاب گالری عکس پس از مرحله پرداخت فرمی برای شما فعال می گردد که بوسیله آن می توانید عکسهای خود را به سایت ارسال نمائید.

درج در ایمیلها و پیغامها:
روزانه بیش از 5هزار ایمیل و پیغام در سایت جامعه مجازی متخصصین بین اعضاء تبادل می گردد. آگهی های که این سرویس را خریداری کرده اند در این ایمیلها و پیغامها درج گشته و به صندوق ایمیل و پیغام اعضاء جامعه مجازی متخصصین ارسال می گردند. با توجه به اینکه این ایمیلها و پیغامها تبلیغاتی نبوده، احتمال بازدید آگهی شما خیلی بیشتر از ایمیلهای تبلیغاتی و Spam ها می باشد

لینکدار:
با انتخاب گزینه لینکدار، لینک سایت و یا وبلاگ خود را در آگهی فعال نمائید تا بازدیدکنندگان بتوانند با کلیک برروی آن وارد سایت شما می شوند . بدینوسیله بازدید سایت و یا وبلاگتان افزایش می یابد.
همچنین شما می توانید عنوان لینک  را به دلخواه خود  در قسمت عنوان لینک وارد نمائید.
توجه: بدلیل جایگاه خوب سایت شهر24 در موتورهای جستجو، فعال کردن لینک می تواند نقش موثری در بالابردن رتبه سایتتان  در موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ و غیره داشته باشد.

 
ویترینهای مجازی
ویترین چیست؟ موسسات، شرکتها و فروشگاهها می توانند در بخش ویترینها برای خود یک صفحه ایجاد نموده و آگهی ها خود را در آن به نمایش بگذارند. می توان گفت ویترینها نسل جدید بانک اطلاعات مشاغل است که به امکانات آنها افزوده شده است.
ایجاد ویترین بدون ستاره در سایت رایگان می باشد

ویترینهای بدون ستاره فقط یک ساله قابل ثبت می باشند. و فقط ویترین های ستاره دار را می توانید بیش از یک سال ثبت کنید. ولی تمدید ویترین های بدون ستاره منقضی شده امکانپذیر می باشد.

تمام ویترین های رایگان و ویژه در صفحه  ویترینها مجازی و  صفحه گروه و زیرگروه مربوطه نمایش داده می شوند.

تمامی ویترینها های رایگان و ویژه در سایت جامعه مجازی متخصصین دارای صندوق شخصی جهت دریافت مستقیم پرسشها، نظرات و سفارشات مشتریان می باشند.

اولویت نمایش ویترینها های ستاره دار در هر بخش از سایت بیشتر از ویترینها های بدون ستاره می باشند. هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، اولیت نمایش نیز بیشتر خواهد بود. ویترین شما هرجه بالاتر باشد وضعیت آن در موتورهای جستجو بهتر می شود.

آگهی های مرتبط دیگران فقط در ویترین های بدون ستاره نمایش داده می شوند
 

نحوه پرداخت:
پرداخت آنلاین: دارندگان کارت خربد اینترنتی بانک پارسیان، بانک سامان، سپهر (صادرات)، ملی، ملت و سایر بانکهای عضو شبکه شتاب (که برای اینترنت فعال شده اند) در صورت تمایل می توانند از طریق سیستم پرداخت آنلاین وجه صورتحساب را پرداخت نمایند.

پرداخت از طریق حساب بانک پارسیان: مبلغ را به شماره حساب 0100143489006 بانک پارسیان به نام رضا علیمددی واریز نمایید. شما می توانید شماره فیش ارسالی را به همراه شماره فاکتور از طریق فرم ارسال فیش بانکی به شرکت اعلام نمایید و یا تصویر فیش پرداختی را به همراه شماره فاکتور به شماره 88212498 فاکس کنید. 

پرداخت از طریق حساب بانک صادرات (سپهر): مبلغ را به شماره حساب 0302933391008 بانک صادرات به نام مهدی دلمقانی واریز نمایید. شما می توانید شماره فیش ارسالی را به همراه شماره سفارش از طریق فرم ارسال فیش بانکی به شرکت اعلام نمایید و یا تصویر فیش پرداختی را به همراه شماره فاکتور به شماره 88212498 فاکس کنید. 

پرداخت از طریق حساب بانک ملی (سیبا): مبلغ را به شماره حساب 0307144909009 بانک ملی به نام مهدی دلمقانی واریز نمایید. شما می توانید شماره فیش ارسالی را به همراه شماره سفارش از طریق فرم ارسال فیش بانکی به شرکت اعلام نمایید و یا تصویر فیش پرداختی را به همراه شماره فاکتور به شماره 88212498 فاکس کنید. 

پرداخت از طریق از طریق دستگاه خودپرداز (ATM): با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود.
با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، وجه خود را به یکی از شماره کارت های زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، در  فرم ارسال فیش بانکی درج نمائید.


 شماره کارت: (4643- 5675- 0610 - 6221) بنام: رضا علیمددی

شماره ملی کارت: (6037 - 9973- 8908- 3982) بنام: مهدی دلمقانی

شماره کارت صادرات: ( 6037 - 6917 - 9086 - 0993) بنام: مهدی دلمقانی

شماره کارت پاسارگاد: ( 5022 - 2910 - 3995 - 8028) بنام: مهدی دلمقانی

شماره کارت آینده: ( 6362 - 1411 - 1864 - 2827) بنام: مهدی دلمقانی


 

پرداخت از طریق پیک موتوری: در این روش ، از طرف سایت پیک به آدرس شما ارسال می شود و مبلغ صورتحساب را بصورت نقدی دریافت می کند. توجه: برای صورت حساب های بیش از 50 هزار تومان هزینه پیک  رایگان می باشد. فقط مشتریان تهرانی می توانند از این طریق پرداخت داشته باشند.