سایبان برقی را از کجا خریداری کنیم؟

سایبان برقی را از کجا خریداری کنیم؟
سقف سازه‌‌ای از جنس پارچه، برزنت و پوشش فلزی که دارای بازوهای حرکتی خاص است، سایبان گویند. سایبان‌‌ها در دو حالت ثابت و متحرک تقسیم شده است. سایبان دستی و سایبان برقی از انواع متحرک بوده و تفاوت آن‌‌ها در باز و بسته نمودن به صورت دستی یا به‌‌وسیله موتور مکانیکی است.
: 11

سقف سازه‌‌ای از جنس پارچه، برزنت و پوشش فلزی که دارای بازوهای حرکتی خاص است، سایبان گویند. سایبان‌‌ها در دو حالت ثابت و متحرک تقسیم شده است. سایبان دستی و سایبان برقی از انواع متحرک بوده و تفاوت آن‌‌ها در باز و بسته نمودن به صورت دستی یا به‌‌وسیله موتور مکانیکی است. از سایبان در جهت حفظ اجناس قیمتی، مشتریان و ساختمان در برابر تابش نور و انواع بارش استفاده خواهد شد.

لازم به‌‌ذکر است که سایبان از لحاظ محل استفاده  نیز به انواع مختلف مثل فروشگاهی و پارکینگی نیز تقسیم شده و تفاوت در محل استفاده در انتخاب یکی از سایبان‌‌ها نقش تاثیرگذاری خواهد داشت. در طی این مقاله به دنبال انواع سایبان برقی، قیمت و کاربرد آن‌‌ها خواهیم بود. در صورتی که به‌‌دنبال محلی مناسب جهت خرید و نصب سایبان هستید؛ تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

سایه بان برقی

سایبان

نوعی از سازه سقفی که در دو حالت ثابت و متحرک مانع از تابش نور شدید خورشید و بارش‌‌های باران، برف و تگرگ به افراد و اجناس تحت پوشش را سایبان گویند. از سایبان‌‌ها در جهت استفاده تبلیغاتی نیز می‌‌توان بهره برد. همچنین در صورت انتخاب رنگ‌‌بندی مناسب، نوع خاص و منحصربه‌‌فردی از طراحی محیط بیرونی ساختمان را سبب خواهد شد.

سایبان‌‌ها در دو حالت: ثابت و متحرک موجود بوده و صاحبین کسب‌‌وکار طبق نظر کارشناسان مربوطه و بسته به محل نصب، از یکی از این دو حالت بهره خواهند برد. جنس پارچه رویه سایبان‌‌ها از نوع برزنتی، فلکسی و ترانزیتی است. در ادامه مقاله به توضیح بیشتر در مورد انواع سایبان خواهیم پرداخت. جهت آشنایی بیشتر با و سایبان ثابت و برقی تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

سایبان ثابت

سایبان‌‌های ثابت دارای قاب و قالب با اندازه مشخص بوده و بعد از نصب بر روی دیوار یا محل مورد نظر امکان ایجاد تغییر محل و اندازه سایبان میسر نخواهد بود. سایبان ثابت در محل‌‌های خاص و دائمی نصب شده و با توجه به نبود موتورهای الکترونیکی، هزینه تمام شده کمتری برای کارفرما خواهد داشت. هرچند کماکان در این نوع از سقف‌‌سازه‌‌ها امکان درج علامت‌‌های تجاری و تبلیغاتی میسر است.

سایبان برقی

بیشترین نوع استفاده از سقف‌‌سازه‌‌ها مربوط به سایبان‌‌های متحرک است. دو نوع سایبان دستی و سقفی در این گروه از سقف‌‌سازه‌‌ها قرار گرفته و البته با توجه به اهمیت استفاده شیک از فضا و مکان کسب‌‌وکار نصب سایبان‌‌های برقی رونق بیشتری دارد. از جمله تغییرات دکان‌‌های قدیمی به فروشگاه‌‌های امروز نصب سایبان برقی در کنار کرکره برقی و متدهای جدید طراحی داخلی ساختمان است.

از موتورهای الکترونیکی در جهت باز و بسته شدن سایبان بهره‌‌برداری شده است. صاحبین فروشگاه‌‌، مغازه و کسب‌‌وکارهای مختلف با استفاده از انواع سایبان الکترونیکی، طراحی محیط بیرونی محل کار خود را تغییر داده و حتی از آن استفاده تبلیغاتی نیز نموده‌‌اند. محل نصب سایبان‌‌های برقی محدود به فروشگاه‌‌ نبوده و از آن در فضاهای متنوعی مثل: بالکن، پارکینگ، آلاچیق و حتی میزهای غذاخوری رستوران نیز استفاده کرد.

انواع سایبان برقی

سایبان متحرک برقی با توجه نحوه ساخت و شکل باز و بسته شدن دارای مدل‌‌های مختلفی است. انواع گوناگون سایه بان برقی عبارت است از:

 • سایبان بازویی: این مدل از سقف‌‌سازه از دو یا چند بازو در اطراف بدنه اصلی است. موتور مکانیکی با بهره بردن از ابزار آلاتی مثل لوله‌‌، عمل باز و بسته شدن را انجام خواهد داد. مناسب برای فروشگاه، بالکن و پارکینگ.
 • سایبان چتری: سقف این مدل از سازه بر روی یک ستون قرار گرفته و با استفاده از تسمه‌‌های فلزی و نوار به‌‌مانند یک چتر باز و بسته خواهد شد. این مدل از سایبان مناسب آلاچیق یا میزهای رستورانی است.
 • سایبان کرکره‌‌ای: شکل حرکتی سقف مشابه با حرکت کرکره بوده و مناسب برای محافظت فضای مشخص در برابر تابش نور خورشید و انواع بارش‌‌ها است.
 • سایبان سقف جمع شونده: این سقف‌‌سازه مناسب سلیقه‌‌های خاص است. قاب اصلی سایبان در تمامی حالات ثابت بوده و تنها پارچه رویه جمع یا پهن خواهد شد. از این مدل سایبان برای ورودی ساختمان، رستوران‌‌ها و استخر می‌‌توان بهره برد. با طراحی درست قاب اصلی امکان ایجاد یک فضای خاص در محیط ایجاد نمود.
 • سایبان فول باکس: بدنه و سقف در این مدل از سایبان ثابت بوده و در زمان حرکت تمام سایبان باز یا بسته خواهد شد.

قیمت سایبان برقی

در صورتی که علاقه‌‌مند به نصب سبک نوین سایبان هستید باید فاکتورهای مثل: محل نصب، کیفیت جنس پارچه رویه، اندازه سقف‌‌سازه، تبلیغاتی یا ساده بودن آن را مورد ارزیابی قرار دهید. تمام این موارد در قیمت تمام شده سایبان برقی موثر است. قبل از نهایی کردن و ثبت سفارش سایبان، با یکی از شرکت‌‌های معتبر و باسابقه در این حوزه کاری مشورت نمایید.

سایبان برقی شاهد

سایه بان برقی را از کجا بخریم؟

با توجه به اینکه سایبان در قسمت خارجی ساختمان بوده و در مجاورت باد، بارش و تغییرات آب‌‌وهوایی مختلف قرار دارد؛ کیفیت عناصر تشکیل‌‌دهنده آن بسیار مهم است. انتخاب پارچه رویه، بازوهای حرکتی و قاب اصلی سایبان باید با شرایط محیطی سازگار باشد. به‌‌طور مثال اجناس به‌‌کار رفته در سایبان‌‌های شمال کشور که بیشتر در برابر بارش باران و برف قرار خواهد گرفت با سایبان استان‌‌های گرم جنوبی متفاوت است.

استان تهران به‌‌واسطه جمعیت بسیار متراکم حدود 15 الی 20 میلیون نفری، نیازمند تعداد بسیار بالای فروشگاه، مغازه، رستوران و کسب‌‌وکارهای مختلف است. شرکت سایبان شاهد بهترین گزینه در جهت رفع نیاز انواع سایبان ثابت، متحرک از نوع برقی یا دستی است. این شرکت از سابقه درخشان در نصب سایبان برقی داشته و پرسنل مجموعه سایبان شاهد، افرادی کارآزموده و باتجربه در این حوزه کاری هستند.

سایبان برقی شاهد

شرکت‌‌های زیادی در کشور ایران در زمینه نصب سایبان برقی مشغول فعالیت هستند. اما اگر نیازمند طراحی زیبا، نصب آسان و گارانتی پس از نصب سایبان برقی در ساختمان تجاری، اداری یا مسکونی خود هستید؛ شرکت سایبان برقی شاهد را به شما پیشنهاد خواهیم نمود.

از مهم‌‌ترین ویژگی‌‌های شرکت سایبان شاهد عبارت است از:

 • ارائه مشاوره رایگان از طریق راه‌‌های ارتباطی مختلف.
 • استفاده از طرح‌‌، رنگ و تجهیزات نوین در نصب سایبان برقی.
 • مشتری‌‌مداری و ایجاد فضای امن در جهت همکاری‌‌های مستمر.
 • سابقه کاری طولانی و درخشان.
 • پرسنل زبده، باتجربه و دوره دیده.
 • منصف در ارائه هزینه‌‌های پروژه.
 • سرعت در نصب سایبان.
 • کیفیت بالا تجهیزات مصرفی.
 • سابقه همکاری با مجموعه‌‌های زنجیره‌‌ای بزرگ.
 • ارائه راهکارهای خاص در تبلیغاتی نمودن طرح سایبان.

و موارد بسیار زیاد دیگر! شرکت سایبان شاهد با تکیه بر رزومه درخشان خود، در سال‌‌های اخیر فعالیت خود را در فضای مجازی نیز شروع کرده تا با به‌‌کارگیری شیوه‌‌های نوین، ارائه خدمات به مشتریان از راه‌‌ مجازی نیز انجام شود. در صورتی که به‌‌دنبال یک شرکت نصب سایبان برقی در تهران حومه آن هستید؛ بدون شک به سایبان شاهد مراجعه کرده و از مشاوره رایگان بهره ببرید. پس از دریافت اطلاعات، با آگاهی بیشتر به‌‌دنبال رفع‌‌نیازهای کسب‌‌وکار خود خواهید بود.

راه ارتباطی با شرکت سایبان شاهد

جهت تماس با شرکت سایبان و استفاده از خدمات متنوع این مجموعه می‌‌توانید با شماره: 02136300160 یا تلفن همراه: 09123598623 تماس حاصل فرمایید. همچنین با مراجعه به سایت sayebanbarghishahed.com  امکان مشاهده نمونه کارهای کم‌‌نظیر این مجموعه را خواهید داشت.

جهت مراجعه حضوری نیز می‌‌توانید از آدرس : تهران- اتوبان محلاتی- خیابان مخبر جنوبی- کوچه معمار تهرانی- خیابان ملا وردیخانی - پلاک 26 کمک بگیرید.

رفتن به بالا