به دنبال جایی برای سفارش رپورتاژ آگهی هستید؟

به دنبال جایی برای سفارش رپورتاژ آگهی هستید؟
سایت شهر 24، یکی از سایت های معتبر و پربازدید در زمینه تبلیغات رپورتاژ آگهی و نیازمندی ها است که می تواند تبلیغات کسب و کار شما را به هزاران نفر نمایش دهد.
: 2

معرفی وبسایت شهر 24 برای سفارش رپورتاژ آگهی

سایت شهر 24، یکی از سایت های معتبر و پربازدید در زمینه تبلیغات رپورتاژ آگهی و نیازمندی ها است که می تواند تبلیغات کسب و کار شما را به هزاران نفر نمایش دهد.

امکانات و شبکه های متصل به وب سایت شهر 24 به شما کمک می کند تا تبلیغ کسب و کارتان را به چندین هزار نفر از مخاطبانتان نشان دهید تا بتوانید بیشتر دیده شوید، مشتری های بیشتری داشته باشید، محصولات و خدمات خود را بیشتر کنید و درآمدتان را چندین برابر افزایش دهید.

اگر به فکر یک روش تبلیغات به صرفه و پربازده هستید، همین حالا به وبسایت شهر 24 وارد شوید و اولین تبلیغ کسب و کار خودتان را مهمان ما باشید.

مطمئن باشید که ثبت رپورتاژ آگهی در سایت شهر 24 باعث می شود خیلی راحت دیده شوید، مشتریهای بیشتری داشته باشید، به کسب و کارتان رونق بدهید و سود بیشتری هم کسب کنید. پس همین حالا برای ثبت اولین سفارش رپورتاژ آگهی خود به صورت کاملا رایگان اقدام کنید....

ریپورتاژ آگهی در سایت شهر24 دائمی هست و به هیچ وجه حذف نمی شود.

نقش رپورتاژ آگهی در افزایش فروش و افزایش مشتری و افزایش سود

رپورتاژ آگهی یکی از انواع تبلیغات اینترنتی است که می تواند تاثیرات مختلفی را روی افزایش فروش و برندینگ شما بگذارد.

اگر از این شیوه تبلیغاتی به درستی استفاده کنید، هم می تواند باعث ایجاد فروش در کسب و کار شما شود و هم می تواند باعث دیده شدن و محبوبیت برند شما شود.

در این مقاله می خواهیم در مورد این صحبت کنیم که رپورتاژ آگهی چه تاثیراتی روی کسب و کار ما دارد؟ پس اگر صاحب یک کسب و کار هستید و می خواهید از روشی موثر و مناسب کسب و کار خودتان را در اینترنت تبلیغ کنید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

قبل از اینکه ببینیم رپورتاژ آگهی چه تاثیری در فروش و برندینگ کسب و کارها دارد، بهتر است بگوییم اصلا این ابزار تبلیغاتی چیست؟ رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی، نوشته ای مانند یک مقاله است که در مورد موضوع خاصی صحبت می کند و در انتهای آن متناسب با موضوع گفته شده، کسب و کار یا محصولی به عنوان راه حل به مخاطب معرفی می شود.
نکته مهم رپورتاژ آگهی این است که مخاطب در حین خواندن آن، حس تبلیغاتی بودن را ندارد و حس می کند در حال مطالعه یک مقاله یا مطلب مفید است، به همین خاطر راحت تر به راه حل معرفی شده واکنش نشان می دهد.

اگر بتوانید برای معرفی کسب و کار خودتان یک مطلب مفید و جذاب را بنویسید و محصول یا کسب و کار خودتان را به عنوان راه حل مشکل مخاطب معرفی کنید، قطعا می توانید نتایج فوق العاده ای را دریافت کنید.

حالا برویم سراغ اینکه رپورتاژ آگهی چه تاثیراتی روی فروش و برندینگ کسب و کار شما دارد؟

مزایای رپورتاژ آگهی در رونق کسب و کار

1- بهبود سئو وبسایت:

اگر وبسایت داشته باشید و در رپورتاژ آگهی لینک وبسایت خودتان را قرار دهید، این موضوع می تواند تاثیر بسیار مناسبی را روی سئو وبسایت شما داشته باشد.

شاید بپرسید چطور؟ ببینید شما به یک سایت معتبر و پربازدید، رپورتاژ آگهی خودتان را می دهید و آن سایت به وبسایت شما لینک می دهد. این موضوع یعنی شما یک بک لینک با کلمه موردنظرتان دریافت می کنید. از نظر الگوریتم گوگل، دریافت بک لینک از یک سایت معتبر یعنی وبسایت شما اعتبار بالایی دارد و همین موضوع باعث می شود که بتوانید سئو وبسایت خودتان را بهبود دهید. با نوشتن یک رپورتاژ آگهی، هم تعداد بازدید کننده های سایت شما بیشتر می شود و هم زمان حضور افراد در سایت شما بیشتر خواهد شد که این موضوع مستقیما روی سئوی سایت شما تاثیر می گذارد. پس با نوشتن یک رپورتاژ آگهی، شما نتایج فوق العاده ای از سئوی سایت خودتان دریافت می کنید.

حالا که با مزایای رپورتاژ آگهی آشنا شدید، حالا درک می کنید که چرا نوشتن یک رپورتاژ آگهی از بهترین راه های افزایش مشتری، افزایش فروش و افزایش سود در کسب و کار شماست. سفارش رپورتاژ آگهی همیشه موثر و سودمند است و باعث افزایش مشتریان شما می شود. حالا اگر بتوانید رپورتاژ آگهی خود را به صورت رایگان ثبت کنید، بدون هزینه اولیه می توانید مشتری بگیرید و از این کار سود کنید.

2- دیده شدن در فضای آنلاین:

اولین تاثیر مهم رپورتاژ آگهی، دیده شدن در فضای آنلاین توسط هزاران نفر است.

وقتی شما در وبسایتی معتبر که بازدید زیادی دارد، رپورتاژ آگهی می دهید، این موضوع باعث می شود که تبلیغ شما توسط هزاران بازدیدکننده آن وبسایت دیده شود و در نتیجه کسب و کار شما بیشتر و بیشتر در ذهن این افراد هک خواهد شد.

همانطور که احتمالا می دانید یکی از مهمترین اصول بازاریابی، این است که در دید مخاطب باشیم و رپورتاژ آگهی دقیقا به این مسئله کمک بسیار زیادی می کند.

3- برندینگ در ذهن مخاطب:

وقتی شما در وبسایتی معتبر معرفی شوید و نام کسب و کارتان دیده شود، در ذهن مخاطب ماندگار می شوید.

چرا؟ به این خاطر که توسط یک وبسایت معتبر معرفی شده اید و این موضوع باعث می شود از اعتبار آن وبسایت استفاده کنید و به عنوان یک کسب و کار معتبر شناخته شوید.

همچنین نکته مهم این است که رپورتاژ آگهی معمولا برای همیشه در آن وبسایت می ماند و همین موضوع باعث می شود که کسب و کار شما در مدت زمان های مختلف و توسط افراد مختلف دیده شود و حتی تاثیر بلند مدت هم روی برندینگ شما داشته باشد.

4- دریافت اطلاعات مخاطبان:

اگر یک وبسایت داشته باشید، حرکت هوشمندانه ای که می توانید در رپورتاژ آگهی خودتان انجام دهید تا تاثیر آن را چند برابر کنید، این است که از مخاطبان خودتان دعوت کنید تا برای دریافت یک هدیه به صفحه موردنظر شما مراجعه کنند و در آن صفحه در ازای دادن هدیه، ایمیل یا شماره موبایل آنها را دریافت کنید تا بتوانید روی آنها بازاریابی انجام دهید.

مثلا اگر کار شما فروش مانتو است، می توانید بگویید برای دریافت کاتالوگ جدیدترین مانتوهای سال، وارد صفحه زیر شوید. بعد در آن صفحه بگویید شماره و نام خودشان را وارد کنند تا لینک کاتالوگ برایشان پیامک شود. بعد از این کار شما می توانید در زمان تخفیف به آنها پیامک ارسال کنید تا فروشتان بیشتر و بیشتر شود.

این موضوع می تواند به تنهایی تاثیر بسیار زیادی روی فروش شما داشته باشد و فروش شما را حداقل 20 برابر افزایش دهد.

5- افزایش فالوور اینستاگرام:

اگر برای کسب و کار خودتان پیج اینستاگرام دارید، رپورتاژ آگهی شما می تواند تاثیر بسیار زیادی را روی افزایش فالوور اینستاگرام شما داشته باشد. به این صورت که شما می توانید در انتهای رپورتاژ آگهی خودتان بگویید مثلا اگر می خواهید جدیدترین مدل های مانتو را ببینید به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید. خیلی از افراد به پیج شما می آیند و اگر پیجتان جذاب و مفید باشد، قطعا شما را فالو می کنند و این موضوع تاثیر مستقیم در افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد داشت. یعنی شما با نوشتن رپورتاژ آگهی حرفه ای می توانید تعداد فالوئرهای پیجتان را هم بیشتر و بیشتر کنید.

سخن آخر

اگر دنبال جای مناسبی برای ثبت رپورتاژ آگهی هستید، من به پیشنهاد می کنم حتما در سایت شهر24 فقط با قیمت 300 هزار تومان نسبت به ثبت ریپورتاژ آگهی اقدام کنید و تاثیر آن رو لمس کنید. جهت سفارش ریپورتاژ آگهی همین الان سفارش دهید

رفتن به بالا