بهترین سیستم تهویه مطبوع

بهترین سیستم تهویه مطبوع
بهترین سیستم تهویه مطبوعاستفاده از سیستم تهویه تقریباً برای هر سازه‌ای یک مورد ضروری می‌باشد؛ ما قصد داریم بهترین سیستم تهویه مطبوع را به شما معرفی کنیم.
: 59

استفاده از سیستم تهویه تقریباً برای هر سازه‌ای یک مورد ضروری می‌باشد؛ ما قصد داریم بهترین سیستم تهویه مطبوع را به شما معرفی کنیم.کانال هوا چیست؟

کانال که به اصطلاح به آن داکت (Duct) نیز گفته می‌شود، یک وسیله جهت انتقال انواع ماده مانند گاز و مایعات می‌باشد. یکی از انواع کانال‌ها، کانال هوا می‌باشد که جهت انتقال هوا از سیستم‌های تهویه مطبوع (HVAC) مانند هواسازها، فن کویل، انواع فن‌های مکنده و منده، کولرها، داکت اسپلیت و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در سازه‌های مختلف مانند ساختمان‌ها، یک شبکه کانال‌کشی ایجاد می‌شود تا هوا تمامی بخش‌های ساختمان به طور مداوم، تهویه شوند. کانال‌های هوا، وظیفه جابه‌جایی هوای مطبوع را در بین دستگاه تهویه و درون ساختمان بر عهده دارند.تهویه مطبوع چیست؟

به فرآیندی که در آن هوای تازه بیرون به داخل ساختمان کشیده شده و با هوای داخلی برگشتی مخلوط شده و پس از انجام مراحل فیلتراسیون در سیستم‌های تهویه، تنظیم دما و رطوبت، هوای تصفیه شده به داخل ساختمان به سرعت و جهت مشخص شده پخش خواهد شد. انواع مختلفی از سیستم‌های تصفیه هوا وجود دارند که هر یک از آن‌ها، از تعدادی اجزای داخلی (داخل ساختمان‌ها) مانند کانال‌های تهویه و اجزای خارجی (خارجی ساختمان‌ها) مانند دستگاه مکش هوا، تشکیل شده‌اند که به صورت منظم و در سیکلی بسته که دائماً در حال تکرار است کار می کنند.انواع کانال در مجموعه سپهر تهویه

به طور کلی، کانال‌های تهویه به دو دسته ساختار گرد و چهار ضلعی تقسیم بندی می‌شوند ولی هر یک از این دسته‌ها، شما چند نوع می‌شود که به عنوان انواع کانال تهویه هوا شناخته می‌شوند. در ادامه به توضیح انواع کانال تهویه هوا مطبوع که در مجموعه سپهر تهویه به فروش می‌رسند، توضیحاتی را برای شما قرار داده‌ایم:

کانال اسپیرال

Shape4

یکی از انواع کانال‌های تهویه مطبوع هوا و سیستم‌های سرما ساز و گرما ساز، کانال اسپیرال است. این کانال که دارای ساختاری مارپیچ گونه می‌باشند، از چندین ورق گالوانیزه که بر روی یکدیگر قرار گرفته‌اند، تشکیل شده است و به صورت یک کانال با مقطع دایره‌ای شکل در آماده است. ورق گالوانیزه استفاده شده در این کانال، موجب استحکام بالا و مقاوم شده آن در برابر عوامل محیطی، فرسایش، فشار و ... شده است.

شما می‌توانید بهترین کانال اسپیرال را برای سیستم تهویه مطبوع سازه خود، از مجموعه سپهر تهویه خریداری نمایید.

خرید محصول: 09100900610

کانال چهارگوش

Shape5

اولین نسل کانال‌های انتقال هوا، کانال چهارگوش می‌باشد. این کانال‌ها دارای ساختاری مربعی شکل و یا مستطیلی داشته و وظیفه بیرون کردن هوا را بر عهده دارند. در بین دو نوع مربعی و مستطیلی، کانال‌های مربعی بیش‌ترین استفاده را دارند، چرا که از راندمان بالاتری نیز برخوردار می‌باشند؛ از طرفی دیگر، کانال‌های مستطیلی فضای کم‌تری را نیز اشغال می‌کنند.

مجموعه سپهر تهویه تولید کننده و فروشنده بهترین کانال‌های چهارگوش بوده و شما می‌توانید توسط شماره زیر، این محصول را خریداری نمایید.

خرید محصول: 09100900610

کانال فلکسیبل

Shape6

یکی دیگر از کانال‌هایی که جهت انتقال هوای تصفیه شده مورد استفاده قرار می‌گیرد، کانال فلکسیبل است. به دلیل انعطاف پذیری بالایی که کانال فلکسیبل دارد، از آن در مناطقی که ساخت و اجرای کانال‌ها در آن به سختی انجام می‌شود و یک مسیر صاف و مناسب برای نصب کانال وجود ندارد، استفاده می‌شود.

این کانال هم از یک حالت خرطومی و هم یک حالت ارتجاعی برخوردار می‌باشد؛ حالت خرطومی و انعطاف‌پذیر کانال‌های فلکسیبل باعث شده است که با وجود نرم بودنشان، بتوانند ساختار گرد خود را حفظ کرده و به هر سمتی که نیاز باشد، چرخانده شوند.

از این کانال برای کارهایی مانند مکش غبار و آلاینده و پودرهای موجود در محیط و نیز تخلیه هوای خروجی از فن دستگاه‌های ماینر استفاده می‌شود؛ به طور کلی؛ از این کانال‌ها هم می‌توان جهت انجام دمش و هم جهت انجام مکش هوا استفاده کرد.

در صورتی که نیاز به خرید کانال فلکسیبل دارید، می‌توانید با تماس با شماره زیر، بهترین کانال فلکسیبل را از مجموعه سپهر تهویه خریداری نمایید. همچنین می‌توانید به آدرسی که در انتهای مطلب قرار داده‌ایم، مراجعه و به صورت حضوری، محصول مد نظر خود را بررسی و خریداری نمایید.

خرید محصول: 09100900610

کانال پلی اورتان

Shape7

آخرین مورد از لیست کانال‌های انتقال هوا، کانال پلی اورتان می‌باشد. تولید و نصب کانال‌های پلی اورتان نیاز به زمان زیادی نداشته و به سرعت قابل انجام است. کانال‌های پلی اورتان همانند کانال‌های فلکسیبل از قابلیت انعطاف پذیری (البته میزان انعطاف پذیری کانال پلی اورتان در حد فلکسیبل نمی‌باشد) برخوردار می‌باشند و برای انتقال هوا، گرد و غبار و مواد سبک طراحی شده‌اند.

یکی از مزایای اصلی این کانال‌ها، مقاومت بالای آن‌ها در برابر سایش می‌باشد. کانال پلی اورتان مقاومت بسیار خوبی در برابر گاز، روغن، گریس و بسیاری از حلال‌ها دارد، بنابراین پلی اورتان در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد.

در صورتی که شما هم می‌خواهید از کانال‌ها پلی اورتان در سازه‌های خود استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما خرید از مجموعه سپهر تهویه می‌باشد. این مجموعه بهترین کانال‌ها برای بهترین سیستم‌های تهویه مطبوع تولید کرده و توانسته مشتریان خود را به طور کامل راضی نماید.

خرید محصول: 09100900610

ارتباط با سپهر تهویه

مجموعه سپهر تهویه با عنایت و لطف خداوند و گردآوری متخصصان ماهر در زمینه‌ی تولید انواع کانال‌های انتقال هوا و سیستم‌های تهویه مطبوع، پا به عرصه‌ی تولیدات با کیفیت و ارائه خدمات و مشاوره در زمینه تهویه نموده است.

شما می‌توانید بهترین سیستم تهویه مطبوع را از مجموعه سپهر تهویه با قیمتی مناسب خریداری نمایید؛ تنها کافی است که توسط شماره زیر با این مجموعه تماس حاصل نمایید و یا توسط آدرس زیر به صورت حضوری به مجموعه سپهر تهویه مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09100900610

آدرس سپهر تهویه: تهران - شهریار - میدان جهاد - ابتدای بلوار شورا

رفتن به بالا