بهترین کانال تهویه هوا

بهترین کانال تهویه هوا
هر سازه‌ای که ساخته می‌شود حداقل نیاز به یک سیستم تهویه مطبوع جهت تهویه هوای داخل سازه دارد؛ در واقع می‌توان گفت که استفاده از یک سیستم تهویه هوا یک امر ضروری برای هر سازه‌ای می‌باشد.
: 61

کاربرد Duct یا کانال تهویه چیست؟

یک کانال تهویه (یا به اصطلاح Duct)، یک کانال جهت انتقال و تهویه هوا در یک سازه می‌باشد. انواع مختلفی از کانال‌های تهویه هوا تولید و روانه بازار می‌باشند که هر یک دارای ساختاری متفاوت بوده و در شرایط متفاوت و در سازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ از جمله سیستم‌های تهویه مطبوع (HVAC) می‌توان به هواسازها، فن کویل، انواع فن‌های مکنده، کولرها و داکت اسپلیت اشاره کرد.

به طور کلی از کانال‌های تهویه هوا می‌توان در تمام سازه‌ها مانند شرکت‌های صنعتی، سردخانه‌ها، ساختمان‌ها و ... جهت جابه‌جایی هوای مطبوع استفاده کرد.معرفی کامل سیستم تهویه مطبوع

هنگامی در یک سازه کانال هوا کشیده می‌شود، در واقع یک سیستم تهویه مطبوع در حال نصب می‌باشد؛ به عنوان مثال در یک ساختمان پس از انجام مراحل کانال کشی، هوای داخل ساختمان توسط سیستم تهویه مطبوع جذب و با استفاده از کانال‌های هوا به بیرون هدایت می‌شود و پس از آن، هوای تازه خارجی از ساختمان توسط دستگاه جذب و پس از انجام مراحل فیلتراسیون و تنظیم دما و رطوبت، به داخل ساختمان فرستاده می‌شود.

سیستم‌های تهویه مطبوع مختلفی وجود دارند که هر یک از اجزای مختلفی از جمله کانال تهویه، دستگاه مکش و ... تشکیل شده‌اند. در سازه‌های بزرگ مانند کارخانه‌ها، تعداد زیادی از سیستم‌های تهویه مطبوع به صورت مداوم در حال فعالیت می‌باشند.انواع کانال‌های تهویه هوا را بشناسید

سیستم‌های تهویه مطبوع جهت انجام فرایند خود نیاز به یک کانال هوا دارند. انواع مختلفی از کانال‌های تهویه هوا در بازار موجود می‌باشد ولی به طور کلی، تمامی این کانال‌ها یا به صورت کانال گرد و یا به صورت چهار ضلعی ساخته می‌شوند. مجموعه سپهر تهویه فروشنده کانال‌های تهویه هوا مطبوع با کیفیت بالا بوده که در ادامه به شما توضیحاتی را در این زمینه خواهیم داد.

کانال فلکسیبل

یکی از کانال‌های انتقال و تهویه هوا که دارای اسکلتی گرد و منعطف است، کانال فلکسیبل می‌باشد. کانال فلکسیبل از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل از آن در محیط‌هایی که دارای پیچ و خم زیادی می‌باشد، استفاده می‌شود. همچنین به دلیل حالت خرطومی و ارتجاعی این کانال تهویه مطبوع فلکسیبل، این کانال به هنگام خم شدن حال خود را حفظ کرده و به هنگام ضربه، دچار شکستگی نمی‌شود؛ در واقع ویژگی برتر این محصول این است که می‌توان آن را به سادگی خم کرده و مسیر کانال را مطابق با نیاز خود تنظیم کنیم.

از کانال‌های فلکسیبل جهت مکش گرد و غبار، آلاینده‌ها، مواد پودری پخش شده در هوا و تخلیه هوای خروجی فن دستگاه‌های ماینر استفاده می‌شود؛ به گونه‌ای می‌توان گفت که وظیفه اصلی این کانال، انجام عمل‌های دمش و مکش هوا می‌باشد.

در صورتی که نیاز به خرید کانال فلکسیبل دارید، می‌توانید با تماس با شماره زیر، بهترین کانال فلکسیبل را از مجموعه سپهر تهویه خریداری نمایید. همچنین می‌توانید به آدرسی که در انتهای مطلب قرار داده‌ایم، مراجعه و به صورت حضوری، محصول مد نظر خود را بررسی و خریداری نمایید.

خرید محصول: 09100900610

آدرس سپهر تهویه: تهران - شهریار - میدان جهاد - ابتدای بلوار شورا

کانال اسپیرال

یکی دیگر از کانال‌های تهویه هوا مطبوع که دارای ساختاری گرد می‌باشد، کانال اسپیرال است؛ در واقع این کانال دارای ساختاری مارپیچ گونه و مقطع دایره‌ای شکل می‌باشد. کانال اسپیرال از چندین ورق گالوانیزه به صورت لایه لایه تشکیل شده و اکثراً برای انتقال هوا در سیستم‌های گرماساز و سرما‌ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل ساخت کانال‌های اسپیرال با استفاده از ورق‌های گالوانیزه، این کانال در برابر تغییرات آب و هوایی، فرسایش، ضربه و فشار و موارد مشابه تا حد زیادی مقاوم می‌باشد.

شما می‌توانید بهترین کانال اسپیرال را برای سیستم تهویه مطبوع سازه خود، از مجموعه سپهر تهویه خریداری نمایید.

خرید محصول: 09100900610

آدرس سپهر تهویه: تهران - شهریار - میدان جهاد - ابتدای بلوار شورا

کانال پلی اورتان

همانطور که گفتیم، کانال‌ها یا به صورت گرد و یا به صورت چهار ضلعی قرار دارند؛ یکی از این کانال‌های چهار ضلعی، کانال پلی اورتان می‌باشد که جهت انتقال هوا، گرد و غبار و مواد سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مزایای کانال‌های پلی اورتان، زمان تولید و نصب آن‌ها است که در مدت زمان کمی قابل اجرا می‌باشد؛ همچنین این کانال‌ها کمی انعطاف پذیر بوده، البته میزان انعطاف پذیری کانال پلی اورتان با فلکسیبل قابل مقایسه نمی‌باشد.

کانال‌های پلی اورتان در برابر سایش بسیار مقاوم می‌باشند؛ همچنین مقاومت بالایی در برابر گاز، روغن، گریس و بسیاری از حلال‌ها دارند که این موضوع باعث شده است که استفاده از کانال پلی اورتان در سازه‌های صنعتی بسیار رایج شود.

در صورتی که شما هم می‌خواهید از کانال‌ها پلی اورتان در سازه‌های خود استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما خرید از مجموعه سپهر تهویه می‌باشد. این مجموعه بهترین کانال‌ها برای بهترین سیستم‌های تهویه مطبوع تولید کرده و توانسته مشتریان خود را به طور کامل راضی نماید.

خرید محصول: 09100900610

آدرس سپهر تهویه: تهران - شهریار - میدان جهاد - ابتدای بلوار شورا

کانال چهارگوش

Shape3

دومین و آخرین مورد از کانال‌های چهار ضلعی که اتفاقاً اولین نسل از کانال‌های انتقال هوا نیز به شمار می‌رود، کانال چهارگوش می‌باشد. همانطور که از نام این کانال تهویه پیداست، دارای ساختاری مربعی شکل و در برخی موارد، مستطیلی می‌باشد و در سیستم‌های تهویه مطبوع جهت انتقال هوا به بیرون از سازه‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بین دو نوع کانال چهارگوش (مربعی و مستطیلی)، کانال‌های مربعی از راندمان بالاتری برخوردار می‌باشند و به همین دلیل استفاده بیش‌تری دارند ولی از طرفی دیگر، مدل‌های مستطیلی دارای ساختاری بوده که فضای کم‌تری را اشغال می‌کنند و یک گزینه مناسب جهت تهویه هوا در محیط‌های کوچک و کم ارتفاع می‌باشند.

مجموعه سپهر تهویه تولید کننده و فروشنده بهترین کانال‌های چهارگوش بوده و شما می‌توانید توسط شماره زیر، این محصول را خریداری نمایید.

خرید محصول: 09100900610

آدرس سپهر تهویه: تهران - شهریار - میدان جهاد - ابتدای بلوار شورا

تماس با مجموعه سپهر تهویه

مجموعه سپهر تهویه یکی از برترین تولیدکنندگان کانال‌های تهویه هوا بوده که محصولات خود را به صورت حرفه‌ای و با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای، آماده می‌کند. شما می‌توانید بهترین سیستم تهویه مطبوع را از مجموعه سپهر تهویه با قیمتی مناسب خریداری نمایید؛ تنها کافی است که توسط شماره زیر با این مجموعه تماس حاصل نمایید و یا توسط آدرس زیر به صورت حضوری به مجموعه سپهر تهویه مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09100900610

آدرس سپهر تهویه: تهران - شهریار - میدان جهاد - ابتدای بلوار شورا

برچسب ها : کانال اسپیرال,کانال گرد,کانال فلکسیبل,کانال چهار گوش,کانال پلی اورتان

رفتن به بالا