چاپ لیبل در تهران با بهترین متریال

چاپ لیبل در تهران با بهترین متریال
عنوان: چاپ لیبل در تهران با بهترین متریال  لیبل یکی از پرکاربردترین اقلامی است که می تواند برای بهبود سطح فروش محصول خود روی آن برنامه ریزی کنید. در صورتی که می خواهید برای کسب و کار خود ا...
: 74

لیبل یکی از پرکاربردترین اقلامی است که می تواند برای بهبود سطح فروش محصول خود روی آن برنامه ریزی کنید. در صورتی که می خواهید برای کسب و کار خود اقدام به چاپ لیبل در تهران  کنید می توانید از خدمات شرکت تبلیغاتی چاپ بازار در زمینه طراحی و چاپ  استفاده کنید. در این مقاله درباره چاپ لیبل در تهران  و انواع لیبل هایی که می توانید طراحی و خریداری کنید، خواهیم گفت.

چاپ انواع لیبل 

پیش از آنکه با انواع چاپ لیبل در تهران  آشنا شوید ابتدا به تعریفی درباره آن می پردازیم. برچسب با همان لیبل ورقه های نازکی از جنس انواع متریال است که برای معرفی بیشتر محصول، برند یا لوگو، دستورالعمل استفاده و به طور کلی اطلاعاتی کوتاه درباره محصول می باشد. این لیبل ها روی محصول نصب می شود تا مشتری در زمان خرید با مطالعه کلی آن به اطلاعاتی درباره محصول دست پیدا کند و براساس آن برای خرید اقدام کند.

 

لیبل ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به مهمترین انواع آن اشاره می شود:

چاپ برچسب کاغذی: یکی از رایج ترین و پرکاربردترین انواع لیبل را کاغذ تشکیل می دهد که در اندازه ها و ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. غالبا این لیبل ها یک طرف دارای چسب است که برای نصب روی محصول استفاده می شود. این برچسب های کاغذی غالبا در دو نوع لیبل مات یا لیبل گلاسه مورد استفاده  قرار می گیرد.

لیبل گچی: نوع دیگری از لیبل ها از جنس گچ است. از مهمترین ویژگی های این لیبل ها عدم امکان کندن آن از سطح مورد نظر است. لیبل های کچی را غالبا روی سطح مختلف نصب می کنند.

لیبل سلفونی: اگر به دنبال لیبل های باکیفیت کاغذی هستید لیبل های سلفونی گزینه مناسبی هستند. چرا که روی لیبل کاغذی لایه ای از سلفون قرار می گیرد و همین موضوع باعث ضد آب شدن آن و نیز مقاومت در برابر پارگی می شود.

لیبل PVC: این لیبل ها علاوه بر ضد آب بودن، در برابر پارگی و آسیب های مختلف مقاومت بالایی دارد از همین رو به راحتی می توان از آن برای محصولات مختلف استفاده کرد. دوام و ماندگاری این لیبل ها از سایر انواع برچسب بیشتر است.

لیبل متالایز: اگر می خواهید از برچسبی لوکس برای محصولات خود در رنگ های طلایی یا نقره ای مات و براق استفاده کنید، برچسب های متالایز قطعا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

ویژگی  چاپ لیبل برای مشاغل 

چاپ لیبل یکی از گزینه هایی است که می توان گفت در اکثر مشاغل کاربرد دارد. چرا که با توجه به نوع کاربری آن طبیعی است که مشتریان می خواهند به صورت کلی و مختصر اطلاعات اساسی محصول را به دست آورند. بنابراین لیبل برای هر محصولی که تولید و به مشتری عرضه می شود، ضرورتی انکار ناپذیر است. ویژگی چاپ لیبل در تهران  برای مشاغل مختلف عبارت است از:

صنعت مد و پوشاک: یکی از مهمترین مشاغلی که کاربرد زیادی از لیبل دارند، صنعت مد و پوشاک است. در این صنعت از لیبل برای ارائه مشخصات کلی لباس اعم از سایز، نحوه شستشو و مراقبت از لباس و متریال به کار رفته در آن استفاده می شود. لیبل های این صنف غالبا پارچه ای است که به لباس دوخته می شود.

صنایع غذایی: لیبل مورد استفاده در این مشاغل غالبا از جنس کاغذی یا سلفونی است. اطلاعات کلی اعم از تاریخ تولید و انقضا، محتویات محصول، نحوه استفاده از آن و... ثبت می شود تا مشتریان بتوانند انتخاب مورد نظر خود را داشته باشند.

صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی: در این مشاغل نیز اکثرا از لیبل های کاغذی، سلفونی یا پی وی سی استفاده می شود که بسته به نوع محصول می تواند هر یک از این موارد مورد استفاده قرار گیرد.

صنایع بسته بندی: عمدتا در این موارد نیز از لیبل های کاغذی استفاده می شود و محتویات بسته بندی و نحوه مراقبت، حمل و نقل آن و... روی لیبل حک می شود.

محصولات لوکس: در صورتی که محصولات لوکس در زمینه طلا و جواهرات، اشیا عتیقه و... به فروش برسد می توان از انواع لیبل های متالایز استفاده کرد.

چاپ برچسب با بهترین متریال در تهران | چاپ بازار 

زمانی که می خواهید اقدام به سفارش طراحی و چاپ لیبل در تهران  کنید باید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

نوشته ها کاملا خلاصه و مفید باشد تا مشتری از مطالعه آن برای خرید محصول اطمینان لازم را کسب کند

نوشته های روی لیبل را بهینه سازی کنید تا در کوتاه ترین جملات بیشترین اطلاعات را به مخاطب منتقل کنید، علاوه بر اینکه پیام نهفته شما به مشتری منتقل شود

از فونت و سایز مناسب و خوانا برای نوشته های روی لیبل استفاده کنید که مشتری بتواند از آن استفاده کند

با این نکات می توانید لیبل مناسبی را برای محصول خود داشته باشید. البته در نظر داشته باشید علاوه بر طراحی لیبل، چاپ آن نیز اهمیت زیادی دارد. چاپ با کیفیت و ماندگار با قیمت مناسب گزینه ای است که شما می توانید در سفارشات خود به شرکت تبلیغاتی چاپ بازار مشاهده کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و نیز سفارش طراحی و چاپ لیبل می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

جمع بندی 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید از زمانی که اولین لیبل طراحی و چاپ شد بیش از 400 سال می گذرد و طی تما این سال ها نه تنها این محصول منسوخ نشده، بلکه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جدید از روش های چاپی مختلفی برای تولید آن استفاده می شود. علاوه بر اینکه تاکنون هیچ گزینه ای نتوانسته به اندازه لیبل تاثیر گذار باشد و حتی توان رقابت با آن را داشته باشد.

به ویژه آنکه چاپ لیبل در تهران  تنوع طراحی و چاپ را به همراه دارد و انعطاف پذیری در طراحی  و چاپ و حتی متریال مورد استفاده در آن نیز توان رقابت را از گزینه های دیگر با لیبل گرفته است. در حال حاضر انواع لیبل در بازار وجود دارد که شما می توانید به تناسب محصولات خود از آن استفاده کنید.

لیبل های کاغذی، سلفونی، پارچه ای، گچی یا متالایز از انواع پرمصرف لیبل می باشد. روش های چاپی مختلفی نیز برای آن به کار می رود که انتخاب شما بستگی به شرکتی دارد که سفارشات خود را به آن می سپارید. ثبت نوشته ها با دقت و طراحی مناسب روی متریال مناسب و در نهایت چاپ با کیفیت ماندگاری آن را تا حد زیادی افزایش می دهد و همین موضوع می تواند تا مدت ها برند شما را جلوی چشم مخاطب و مشتری نمایش دهد. پس لازم است به کیفیت متریال  و چاپ آن نیز دقت کنید.

صنایع و مشاغل مختلفی مانند صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، صنعت خودروسازی و لوازم یدکی، صنایع نفتی و پتروشیمی و حتی محصولات برقی و کامپیوتری و بسیاری مشاغل دیگر از لیبل برای محصولات خود استفاده می کنند. در واقع می توان گفت استفاده از لیبل برای هیچ شغل و صنعتی محدودیت ندارد و همه می توانند به تناسب محصولات خود از آن استفاده کنند و این مزیتی رقابت ناپذیر برای این محصول به شمار می آید. در صورتی که می خواهید اقدام به طراحی و چاپ لیبل کنید حتما اصول طراحی در ان را کاملا مورد توجه قرار دهید.

رفتن به بالا