این آگهی بروز نشده است
می توانید از لیست زیر، یکی از آگهی های مرتبط را انتخاب کنید

چاپ و تبلیغات در همین محل

جدیدترین آگهی چاپ و تبلیغات

کاراپوش تماس بگیرید

کاراپوش

%0
  • تهران مرکز
تولیدوچاپ نایلون،تولیدوچاپ نایلکس تماس بگیرید
کارت ویزیت های برش خاص (برش دلخواه) تماس بگیرید
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی اوکسیان استودیو 2,000,000 تومان
1
 فروش لیزر حکاکی و برش  غیر فلزات تماس بگیرید

فروش لیزر حکاکی و برش غیر فلزات

%0
  • تهران مرکز

تولید ساک دستی پارچه ای

در تهران غرب, بزرگراه آل احمد | آگهی های خدمات چاپ و تبلیغات

کتیبه . دارای کارگاه چاپ و تولید ساک دستی پارچه ای سوزنی . در ساک دستی پارچه ای از گرماژ 60 گرم و 90 گرم استفاده می شود . ساک دستی سوزنی را می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی متحرک نام برد که چاپ آن به وسیله چاپ سیلک اسکرین انجام می شود.
قیمت ساک دستی پارچه ای نسبت به سایز و ضخامت ساک دستی متغیر می باشد . ساک دستی های پارچه ای توانایی حمل کالاهایی تا وزن حدودا 15 کیلو گرم را دارند و برای حمل کالا و محصولاتی که بصورت جعبه هستند و یا چند بعد دارند از ساک دستی بصورت کاست دار استفاده می کنند.
مصرف ساک دستی های پارچه ای برای مخاطبین و مشتریان از سویی شاید تبلیغ برند شما باشه ، ولی مشتری از خرید خود خوشحال است با اینکه می داند با حمل ساک دستی برند شما در واقع تبلیغ شما را می کند ، ولی حاضر است نه تنها محصول خریداری شده را بلکه جنس های دیگررا هم که از برند شما تهیه نکرده است را، برای حمل از ساک دستی تبلیغاتی شما یا شاپینگ بگ برند شما استفاده کند .
ساک دستی های پارچه ای با توجه به کیفیت ماندگاری بالایی که دارند جایگزین مناسب برای ساک های دستی کاغذی هستند. به همین دلیل امروزه بیشترین تبلیغات را برند ها بر روی ساک های دستی پارچه ای می گذارند تا بصورت متحرک برند و نام شرکتشان را در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار دهند چار که هم مقاومت و استحکام بیشتری دارند و هم قیمت پایین تری نسبت به سایز ساک دستی ها.
دوخت ساک دستی های پارچه ای پرس حرارتی می باشد و پارچه مصرفی آن ها اسپاد باند یا همان سوزنی است.
اما ماندگاری و دوام ساک دستی های پارچه ای و ارزش جایگاهی آن قابل مقایسه با پلاسیک نمی باشد. ساک های پارچه ای مقاومت بیشتری دارند و می تواند محصول و کالاهای سنگین تری را حمل کنند . تولید ساک دستی های پارچه ای در ابعاد آزاد می باشد و هیچ گونه محدودتی در سایز و نوع آن وجود ندارد.
ساک دستی کتان و متقال در دو گرماژ ۳۴۰ و ۵۵۰ گرم تولید می‌شود. ساک دستی برزنتی جهت مصارف خاص تولید می‌شود.
همچنین تولیدات جدید این شرکت ساک دستی های کاست ۱۵ و ۲۰ میباشد که بیشتر
برای رستورانها، فست فودها و ساک حمل غذا استفاده میشود، تولید شد. تلفن ؛ ۰۹۲۱۲۱۳۰۰۸۲
@katibehbag


ساک دستی متقال، ساک دستی برزنتی، ساک دستی سوزنی، ساک دستی دوختی، ساک دستی پرسی، چاپ ساک دستی، ساک دستی کتان، ساک خرید پارچه ای، ساک دستی طرح دار، دوخت ساک دستی، ساک دستی سوزنی، ساک دستی پرسی ،

تهران / تهران غرب / بزرگراه آل احمد     چاپ و تبلیغات در استان تهران

جستجوی عبارات مرتبط

مسئولیت محتوی آگهی ها، بعهده آگهی دهنده می باشد پس  در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد، بنابراين مدیریت سايت شهر24 از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتوا و اعتبار آگهي‌ها معذور است .
رفتن به بالا