آگهی های ویژه

هیچ آگهی ویژه ای ثبت نشده است! (اولین کسی باشید که در این بخش آگهی ویژه ثبت می کند)

ثبت آگهی ویژه
030

درحال دریافت اطلاعات ...

   

همه آگهی های آتلیه کودک

هیچ موردی پیدا نشد! «{0}» مورد پیدا شد
0 30

درحال دریافت اطلاعات ...

ثبت خاطرات دوران کودکی یکی از مهم ترین کارهایی است که در عصر دیجیتال باید انجام دهید؛ زیرا هر فردی با دیدن این تصاویر در بزرگسالی، خاطرات شیرین کودکی خود را به یاد می آورد. اما همیشه انتخاب بهترین آتلیه کودک کار دشواری است؛ زیرا نه تنها کیفیت خروجی تصاویر مهم است بلکه کودکان معمولا با محیط و افراد جدید ارتباط خوبی نخواهند گرفت.

برای آن که تجربه ی دلنشینی از انتخاب آتلیه کودک داشته باشید، در این نوشتار می خواهیم به ویژگی های یک آتلیه کودک خوب بپردازیم تا با خیالی راحت تصمیم گیری کنید.

ویژگی های بهترین آتلیه کودک

ویژگی های متعددی در تعیین کیفیت کار یک آتلیه مطرح است که در ادامه هریک از این معیارها را به طور کامل بررسی می کنیم.

- بزرگ بودن فضای عکاسی

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، فضایی است که برای عکاسی در نظر گرفته اند. این فضا باید به اندازه ی کافی بزرگ باشد تا هر قسمت از آن را با یک طرح و رنگ متفاوت طراحی شود. در این صورت شما حق تصمیم گیری خواهید داشت و می توانید با توجه به نیازهای خود، یکی از قسمت های مناسب را برای عکاسی از کودک خود انتخاب کنید.از سوی دیگر فضاهای کوچک معمولا شلوغ تر به نظر می رسند و همین امر سبب می شود تا کودک شما احساس راحتی نداشته باشد و همکاری لازم را انجام ندهد.

- دکور متنوع و مدرن

یکی از لازمه های آتلیه عکاسی کودک، وجود دکورهای مناسب و متنوع است. بنا بر هر ایونت جدید مانند شب یلدا، عید نوروز، کریسمس و ... باید دکور مخصوص به آن ایونت طراحی شود تا بتوانید عکس های متنوع و مرتبطی را از کودک خود ثبت کنید. از سوی دیگر آموزش ژست های مختلف به کودک کار نسبتا دشواری است و شما باید به کمک دکورهای جذاب، زیبایی عکس را فراهم کنید. خلاقیت در طراحی ئکوراسیون آتلیه اصلی مهم است که بهترین آتلیه های کودک باید به آن پایبند باشند.

- نورپردازی مناسب

علاوه بر آن که آتلیه باید تجهیزات نورپردازی حرفه ای و جدیدی داشته باشد، بهتر است که آتلیه طوری طراحی شده باشد که امکان استفاده از نور طبیعی خورشید نیز فراهم شود. ترکیب نور طبیعی و مصنوعی جلوه ی بی نظیری به تصاویر شما می بخشد.

- تخصص و تجربه ی بالای نیروهای آتلیه

عکاسی و فیلمبرداری خود شاخه ای هنری به حساب می آیند؛ بنابراین شما باید آتلیه ای را برای عکاسی کودک خود انتخاب کنید که عکاس و ادیتورهای حرفه ای را در اختیار داشته باشد. عکاس حرفه ای نه تنها باید به اصول تصویربردای مسلط باشد، بلکه باید خلاقیت و توجه به جزئیات را چاشنی تخصص خود کند. از سوی دیگر شخصی که فایل خام عکاسی را ویرایش می کند نیز باید در این امر متخصص باشید تا کیفیت و جذابیت خروجی تصویر را چندین برابر کند.

- تجهیزات عکسبرداری و فیلم برداری تخصصی

هر چند که عکاس با تجربه و متخصص باشد، بدون داشتن تجهیزات حرفه ای و مناسب نمی تواند کار خود را به خوبی به سرانجام برساندو وسایل الکترونیکی مانند دوربین عکاسی باید هر چند وقت یک بار تعویض شوند؛ زیرا قابلیت های کاربردی و مدرنی در دستگاه های جدید به کار گرفته می شوند. از سوی دیگر عکاس باید تجهیزات جانبی مانند لنز، سه پایه، فون و غیره را در اختیار داشته باشد.

- برخورد مناسب با کودک

یکی از چالش های عکاسی از کودک این است که شما کنترل زیادی بر فرزندان خود ندارید و اگر در محیط آتلیه احساس خوبی به کودک دست ندهد، نه تنها با شما همکاری نخواهد کرد؛ بلکه این احساس ناخوشایند در چهره ی وی نمایان خواهد شد و عکس های خوبی نمی توانید از آن ها بگیرید. یکی از ویژگی های مهم بهترین آتلیه کودک این است که پرسنل آن ها می دانند چطور باید با کودک رفتار کنند تا احساس راحتی و دوستی با عکاس پیدا کند. 

- هزینه ی مناسب

یکی دیگر از پارامترهای مهم در انتخاب آتلیه عکاسی برای کودک، قیمت گذاری منصفانه و مطابق با کیفیت خدمات است. بهتر است به جای پرداخت هزینه کم در قبال کیفیت نامناسب، به مرکزی مراجعه کنید که خدماتی با ارزش و با قیمت منصفانه ارائه می دهند. 

- رعایت پروتکل های بهداشتی

در دوران پاندمی کرونا نقش بهداشت و سلامت فردی چندین برابر پر رنگ تر شده است. برای آن که به آتلیه ای مراجعه کنید، در ابتدا باید مطمئن شوید که پروتکل های بهداشتی به خوبی در آن مرکز رعایت می شود تا آسیبی به شما و یا کودک دلبندتان وارد نشود.

حال که با ویژگی های بهترین آتلیه برای کودک آشنا شدیم، سوال پیش می آید که چطور این آتلیه های معروف را پیدا کنیم؟ در ادامه به پاسخ این پرسش می پردازیم.

بهترین آتلیه عکاسی کودک را از کجا پیدا کنیم؟

شهر 24 با هدف خدمت رسانی به شما عزیزان تشکیل شد تا بتوانید بهترین مراکز در هر حیطه ای را به سادگی پیدا کنید. تنها کافیست سری به آگهی های منتشر شده بزنید تا علاوه بر آشنا شدن با بهترین آتلیه های کودک و امکانات آن مرکز، اطلاعات تماس آن ها را پیدا کنید. از سوی دیگر شما می توانید هزینه ی خدمات هر اتلیه را ببینید و با مقایسه ی آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید. 

(تومان)
رفتن به بالا